Цемент по праву вважається одним з тих основних матеріалів, без яких не обходяться ні будівництво, ні ремонт. Дуже важливо, щоб продукція була високої якості, інакше роботу доведеться переробляти. Так що набагато краще з першого заходу придбати хороший цемент в мішках, ніж витратитися на дешевий товар.

Особливості вибору

Найчастіше купують цемент у розфасованому вигляді. Так легше простежити за обсягом, нескладно перевозити і розвантажувати, краще зберігати. Правда, перевірити власноруч його якість навряд чи вдасться. Однак це не означає, що потрібно відмовлятися від потрібного товару. Для початку слід перевірити репутацію компанії-виробника і, по можливості, продавця продукції. Велике значення має країна-виробник. При претензії до якості російського цементу можна звернутися безпосередньо в компанію і вирішити проблему. А ось з імпортною продукцією це зробити складніше. Ретельно переглядайте упаковку та вагу. Зазвичай цементна суміш розфасовується в зшиті або склеєні мішки, що складаються з 3-4 шарів щільного паперу. Вага їх традиційно становить 25 і 50 кілограмів. На упаковці обов’язково має бути нанесено маркування і логотип заводу-виробника. Не соромтеся вимагати у продавця сертифікат якості, що підтверджує характеристики і справжність продукції.

З’ясуйте у нього умови зберігання цементу. Якщо суміш перебувала в приміщенні з підвищеною вологістю, то якість її могло постраждати. Важливу роль відіграє вартість товару. Пам’ятайте, що хороший цемент від виробника не може бути дешевим. Мала ціна, як правило, свідчить про низьку якість. Ретельний вибір цементу, незважаючи на витрачений час, виправдовує себе при будівельних і ремонтних роботах.