Кожна фірма, яка спеціалізується на реалізації товарів або надання послуг, прагне отримати якомога більше нових клієнтів. Одним з кращих способів зробити це є створення бази мобільних номерів потенційних покупців або замовників. Детальніше про її створення ви дізнаєтеся, ознайомившись з матеріалом, представленим нижче.

Процедура

Процес збору контактних даних зазвичай здійснюється через парсер оголошень. Він являє собою спеціально призначену для цього програму. Її можна купити. Але це не єдиний спосіб формування списку потенційних клієнтів. Якщо ж ви все-таки вирішили використовувати парсер оголошень, потрібно зробити кілька взаємопов’язаних дій:

  • Скачати і встановити на комп’ютер або ноутбук спеціальну програму. Даний софт знаходиться у вільному доступі, тому складнощів з його пошуком не виникне.
  • Після установки слід зайти у встановлене програмне забезпечення та почати збір необхідних відомостей з різних джерел отримання інформації.
  • Отримані дані можна зберегти в будь-якому зручному форматі (.txt, .doc і інші).

До того ж таку базу даних можна завантажити безпосередньо на свій мобільний телефон. Вона вільно експортується в файл практично будь-якого формату. Тому користуватися нею можна з будь-якого гаджета. База телефонних номерів дійсно здатна допомогти вам у формуванні списку потенційних клієнтів. Багато людей з тих, яким ви додзвонитесь або відправите SMS-повідомлення, захочуть стати покупцями ваших товарів або замовниками послуг. На сьогоднішній день це один з найефективніших способів просування. Удачі!