Офшорний бізнес часто стає ключем до успішного майбутнього. Сьогодні досить юрисдикцій, які надають можливість зареєструвати нерезидентную компанію на оптимальних умовах. Вони приваблюють охочих заощадити на податках, однак на цьому вигоди для власника офшорного бізнесу не закінчуються. Існує маса плюсів, а витягти максимум переваг дозволяє індивідуальний підхід.

Для чого потрібен офшор?

Мабуть, це перше питання, яке вам поставлять фахівці. Для чого необхідна офшорна компанія? Можливо, вам знадобилася реєстрація бізнесу в Мадейрі або в іншому регіоні, щоб оптимізувати податкові відрахування, скористатися перевагами номінального сервісу, вигідно набувати та розпоряджатися закордонною нерухомістю, зберегти кошти, отримати громадянство ЄС і т. п. У кожного потенційного власника бізнесу є свої цілі. І в залежності від цього експерти займуться складанням відповідної схеми роботи. Вона також повинна бути унікальною і розробленої саме для вашого бізнесу, причому з урахуванням чинних законодавчих норм тієї чи іншої юрисдикції.

Потенційні вигоди офшору

Як вже згадувалося, мінімізація податкового тягаря – далеко не єдиний плюс для бажаючих працювати в офшорному секторі. Приміром, існують і такі можливості:

  • Організувати вигідний бізнес у багатьох сферах (туризм, страхування, транспортна діяльність, інвестування). Ліцензія знадобиться лише в деяких випадках.
  • Отримати престижний статус громадянина ЄС. Звичайно ж, цей процес не пройде швидко. Як правило, вибирають одну з країн з менш жорсткими умовами, наприклад, можна отримати ВНЖ в Словенії, а з часом претендувати на громадянство Євросоюзу. Щоб не отримати відмову, потрібно звернутися за допомогою до фахівців.
  • Надійно захистити активи, у тому числі шляхом відкриття рахунку в одному з респектабельних зарубіжних банків, щоб уникнути ризиків. Якщо в рідній країні трапиться форс-мажор, гроші залишаться в цілості. І це відмінний шанс комфортно працювати в міжнародній торгівлі з швидкими мультивалютними операціями.
  • Використовувати переваги конфіденційності. У більшості юрисдикцій власнику гарантована конфіденційність. Більш того, легально дозволено використання номінального сервісу. В таких умовах істинний власник компанії може залишатися анонімним, що допомагає убезпечити бізнес від різних посягань.
  • При розумному підході офшорна компанія, створена фахівцями для вас, стане вигідним інвестиційним вкладенням і відкриє нові перспективи для вашого бізнесу.