В Інтернеті рекламу Форекс можна зустріти практично скрізь. Зайшов на музичний сайт, щоб послухати пісню улюбленої співачки, а гарний банер вже заманює тебе на валютний ринок, обіцяючи величезні доходи. Вирішив почитати фінансові новини, а контекстна реклама тут як тут – інвестуй в торгівлю валютами та отримуй прибуток з розрахунку 50% річних. Звичайній людині важко встояти перед такими привабливими перспективами. Хто ж не хоче бути з грошима і відчувати себе захищеним від будь-яких грошових проблем. Не втримався і я. Невеликий капітал був, який не шкода витратити на вигідну справу, так і про біржову діяльність було дещо відомо. Необхідні ази отримав на попередній роботі. Їх, принаймні, було достатньо, щоб зайнятися трейдингом. Правда, довелося придбати кілька тематичних книг, завдяки яким я «підтягував» знання до потрібного рівня.

Після цього треба зробити перший і дуже важливий крок – вибрати брокерську компанію. Почав пошук, витративши на нього масу часу, але нікого не вибрав. Виявилося, що цих брокерів величезна кількість, і всі вони обіцяють трейдерам «райське життя». Довелося йти за допомогою на форуми, де спілкуються початківці і досвідчені учасники Форекс. З допомогою відгуків і порад розпочав співпрацю з Gerchik & Co – це надійний брокер з хорошою репутацією, що пропонує оптимальні умови для біржового заробітку. Я – трейдер недосвідчений, тому починав з того, що відкрив демо-рахунок. Він допомагає «влитися» в роботу без шкоди для особистих фінансів, адже за статистикою більше 80% новачків втрачають свій перший депозит. Причини різні – хтось не на ту кнопку в торговому терміналі натиснув, а хто-то важливу економічну новину прогледів і пішов у мінус. Так що без тренування ніяк не можна.

Через півтора місяці став працювати по-справжньому, адже тренувальний режим показав, що я готовий на 100%. Але не тут-то було. Почалися помилки, які ледь не призвели мене до банкрутства. Справа в тому, що на демо-рахунку я використовував валютну пару EUR/USD. З нею ж почав і реальні торги. Дохід хоч і повільно, але зростав. І тут я відкрив кілька угод по USD/JPY. Саме вони і знецінили всі попередні прибуткові ставки. Для мене ієна виявилася «міцним горішком». Звідси порада – не намагайтеся заробляти на тому, на чому не маєте досвіду. А якщо і зважилися на таку авантюру, то не вкладайте в це багато грошей. Друга моя проблема – не можу контролювати емоції. Кожен день якісь перепади настрою – то почуття страху з’являється, то азарт охоплює мене, то хочеться все кинути і забути про трейдинге назавжди. Так працювати не можна. Довелося взяти тимчасову паузу. Але ж отримувати дохід хочеться. Вийшов з цієї ситуації просто – частина капіталу вклав у TIMA-рахунку.

На сайті gerchikco.com є хороші пропозиції для інвесторів, які не можуть самостійно вести біржову діяльність, зате хочуть отримувати пасивний дохід. Схема такого інвестування максимально проста – вибираєте керуючого, вкладаєте гроші, забираєте прибуток. При цьому ви повністю контролюєте свої інвестиції, які, до речі, знаходяться під надійним захистом. З цим у компанії Gerchik & Co строго. Вам дається можливість особисто встановити рівень ризику і прибутковості, що дуже зручно. Такий спосіб заробітку хороший тим, що він дає таку високу рентабельність, яку не дасть банк.

Таким чином, я вирішив діяти на Форекс наступним чином. Частина грошей вклав у вигляді інвестицій, а на залишок пробую торгувати самостійно і набиратися досвіду. Це ідеальна схема для новачків, адже вона практично безпечна. Навіть якщо ви втратите депозиту з-за невдалого трейдингу, то прибуток від інвестування покриє ці збитки.