Щоб заслужити високе місце в топі кращого рейтингу хостингів HostGid, провайдер повинен не тільки надавати послуги високої якості, але і мати зарекомендованное ім’я добре знайоме кожному веб-майстру. Високі позиції в рейтингах, а отже, увагу і затребуваність у аудиторії, досягаються чималим досвідом роботи на ринку хостинг-послуг, співпрацею з великими компаніями і держструктурами, новітнім обладнанням та дата-центром. Загалом, якісними послугами, підтвердженими не тільки часом, але і численними клієнтами. Наприклад, компанія Макхост – лідер всеросійських хостинг-рейтингів. Провайдер на ринку послуг майже 15 років. Всі ці роки він не припиняє розвиток, розширюючи спектр послуг та постійно розвиваючись. Число серверів компанії перевищує одну тисячу, що говорить про серйозність бізнесу і великій кількості постійних клієнтів.

Макхост надає послуги віртуального хостингу з тестовим періодом і домен в подарунок (при певних умовах для різних движків і типів сайтів). Ціни на віртуальний хостинг більш ніж доступні. Також є послуги VPS з адмініструванням і без (тестового періоду тут немає). У провайдера Макхост можна орендувати виділений сервер з платним адмініструванням. Обладнання компанії знаходиться за кордоном, а головний офіс – у столиці Москві. Оренду хостингу можна оплатити самими різними способами: через платіжні інтернет-системи, кредитними картами, Яндекс.Грошима і готівкою в банку.

Технічна підтримка працює цілодобово – з нею можна зв’язатися «онлайн» і по e-mail. Також можна вибрати панель управління хостингом. Очевидно, що Макхост займає високі місця в рейтингах не випадково. До речі, багато говорить про провайдера офіційний сайт. Гарний, простий, легкий і сучасний – це хороша ознака. На сайті повинні бути чітко видні розділи, рубрики, тарифи, переваги, контакти, кнопки замовлення. Відповідальний провайдер подбає про тарифної сітці, детально пояснивши особливості кожного пакета.

Дуже важливо звернути увагу на різновиди віртуального хостингу. Наприклад, на даний момент користуються популярністю ВІП і CMS-хостинг. Якщо провайдер пропонує велику різноманітність видів послуг і тарифів, то це добра ознака. На головній сторінці повинні бути вказані переваги сайту перед конкурентами, щоб клієнт відразу можу зрозуміти, що він отримає саме тут. Наприклад, перенесення сайту від іншого провайдера, власна панель управління, новітнє обладнання. Провайдери, які потрапляють у топ рейтингів, це дійсно якісні та надійні компанії для клієнтів.

Дивіться якісні хостинги на hostgid.net.