Масивний письмовий стіл з безліччю шухлядок. Дисковий телефон і незграбний дирокол. Портрет вождя на стіні. Червона килимова доріжка … Всі ці атрибути кабінетів радянських керівників канули в Лету. Так само, як дерев’яні рахівниці і друкарські машинки в тодішніх бухгалтеріях. Що ж на зміну цим безнадійно застарілим предметів інтер’єру прийшло сьогодні в сучасні офіси? Дуже багато. Інтер’єри офісів рекламного агентства, солідного банку і художнього салону повинні відрізнятися. Це зрозуміло не тільки фахівців з дизайну, але і простим людям. Витриманий в строгому класичному стилі офіс керівника фірми, яка торгує новітніми інформаційними технологіями, викличе у відвідувача, щонайменше, подив. А срібляста металеві меблі та гвинтові сходи в банку можуть посіяти зерно недовіри у потенційного клієнта. «Ви потрапили за адресою! Ми як раз те, що вам потрібно», – саме це повинен говорити візитерові вдалий дизайн офісу. Адже істинний стиль робочого приміщення – це його «матеріалізований» корпоративний дух.

Щоб грамотно позиціонувати свій бізнес, треба докласти багато зусиль. І дорогим євроремонтом тут не відбудешся. Саме тому все більшу популярність набувають дизайнерські бюро. Професійні дизайнери не тільки пояснять, що необхідно вашому офісу, але і зможуть втілити свої задуми в життя. Ще вони пропонують послуги з оформлення дозвільних документів на перепланування приміщення, що дуже зручно. А саме головне – вони створять вам імідж, витримавши офісний інтер’єр саме у вашому стилі.

Який дизайн вибрати? Дуже популярна консервативна класика. Вона ніколи не виходить з офісної моди. Завжди будуть існувати місця ділової активності, де таке дизайнерське рішення буде найкращою рекламою бізнесу. Воно актуально для банків, адвокатських і нотаріальних контор, нафтових корпорацій, кабінетів високопосадовців та політиків. «У світі постійно щось змінюється, а ми – оплот стабільності. Нам можна довіряти», – ось девіз класичних офісних інтер’єрів. Для них характерне використання великої неподільного простору, плавні переходи, простота форм, дорогі матеріали для оздоблення.

Меблі – з твердих порід дерева (бук, ясен), оббивка – з натуральної шкіри. Ліпні декоративні елементи – невід’ємна складова цього стилю. Але якщо раніше для ліплення застосовували м’який камінь і гіпс, то сьогодні використовуються більш сучасні і недорогі матеріали – полістирол, поліуретан, скловолокно і стеклокомпозіт. Придбати ліпнину з поліуретану можна на http://erplus.ru/content/lepnina-iz-poliuretana за вигідною ціною. На столі і полицях книжкових шаф можна розмістити (але без фанатизму) невеликі статуетки з міді, бронзи, срібла, які будуть підкреслювати успішність їх власника. Слідуючи ідеалів античності, цей стиль проповідує раціональність, простоту, аристократизм.