Офіс підприємства може бути дуже великим, найкрасивішим і максимально функціональним, але навіть його іноді не вистачає для проведення деяких заходів. Припустимо, компанія вирішила провести презентацію своєї нової продукції, головна мета якої – залучити до співпраці якомога більше число клієнтів. Як їх здивувати і зацікавити? З банальним офісним приміщенням навряд чи щось вийде. Бажано для рекламно-маркетингових шоу використовувати оригінальні медіа-купола. Це незвичайні геокупольные конструкції, які можна замовити на сайті Fullerdome.com. Ви отримаєте унікальне місце для реклами свого бізнесу, що являє собою кінотеатр в 360 градусів. Відвідувачі будуть в повному захваті від такого показу відеороликів, так як виникає ефект повного занурення в події, що відбуваються на екрані. До того ж свій медіа-купол можна брендувати, щоб люди бачили, якій торговій марці він належить, і змогли її легко запам’ятати.

Що стосується офісу, то виявляється, що за допомогою правильного розміщення в робочому просторі предметів інтер’єру можна активізувати діяльність людей, які там працюють. Такий крок зможе підвищити продуктивність праці і привести бізнес до процвітання, причому в короткий термін. А допоможе у цьому китайське мистецтво, іменоване «фен-шуй». На Сході вірять, вміло розмістивши свої будинки і майно, людина буде здоровою, щасливою, він зможе жити в достатку і досягне гармонії з природою. Історія мистецтва управління енергетичними потоками налічує три тисячі років. І зрозуміло, що своїми коренями воно сягає в більш давні часи. Шамани, які жили на території сучасного Китаю, з допомогою знань про енергії вітру і води знаходили родючі землі. Пізніше китайські імператори, спираючись на ці знання, будували палаци, влаштовували особисте життя, розважалися і багатіли. Немає підстав не довіряти цьому древньому мистецтву.

Справжніми майстрами «вітру і води» стають тільки після багаторічних наполегливих занять і практик. Хоча зробити офіс успішним можна, маючи лише прості знання про фен-шуй. Перший крок до успіху – очищення свого робочого місця від сміття і пилу, які по фен-шуй знижують продуктивність праці, так як заважають проходженню енергетичних потоків. Особливо важливо підтримувати в порядку центр приміщення – це призводить до духовного зростання і притягує удачу. Все, що не потрібно і рідко використовується, є «застійним». Тому документи, які не використовуються в повсякденній роботі, краще зберігати не в кабінеті, а, наприклад, в архіві або на складі. Майстри фен-шуй радять час від часу провітрювати приміщення: перед початком роботи, в обідню перерву і перед відходом додому. Це корисно для здоров’я і знищення накопиченого негативу (образи, емоції, думки).

Наступне правило – над місцем роботи ніщо не повинно нависати. Якщо зверху або ззаду працівника, який щодня сидить за своїм столом, розміщені, наприклад, балки, то вони будуть «тиснути» на нього, від чого той швидко втомлюється і починає страждати від головного болю. Небажано сідати спиною до дверей (навіть якщо це двері шафи). Це положення звуть «ножем у спину». Спиною до вікна теж не варто сидіти – енергія працівника буде намагатися вирватися на вулицю. Найкращий стан – спиною до стіни. Так працівник відчує себе найбільш захищеним. Ще рекомендується сидіти так, щоб бачити, що відбувається в офісі, адже той, хто бачить – володіє інформацією. Перед столом бажано мати простір. Чим воно більше, тим ширша свобода є у працюючих в офісі людей. Якщо офіс невеликий, то організуйте місце для розвитку», повісивши там полотно з гарним пейзажем. Також погано, коли навпроти співробітника, що сидить за столом, розташовані гострі кути. Адже негативний енергетичний потік, що йде від кута до людини, руйнує його енергетику.

Офіс, створений за фен-шуй – це яскраве освітлення, насичені кольори, багато зелені, свіжого повітря, простору та легкої музики. Це кращі умови для створення сприятливої атмосфери, що дозволяє комфортно працювати. Приміщення офісу виграє і від великих вікон з мальовничими краєвидами, звідки входить сонячне світло і позитивна енергія.