Конструктори інтернет-магазинів стають все більш популярним способом отримати власну онлайн-майданчик для торгівлі. Російська платформа AdVantShop пропонує створення онлайн-магазину з мобільною версією і можливістю підключення сервісів E-commerce. Крім того, розробники придумали інтерактивну систему заохочень користувачів: у процесі створення сайту вам буде запропоновано виконувати різні завдання і отримувати бали, які можна витратити в сервісі на покупку послуг з просування сайту. Платформа AdVantShop відрізняється незвичайним підходом до дизайну. Користувачам пропонується скористатися унікальним трансформером дизайну, щоб легко створити шаблон самостійно.

В трансформері ви можете налаштувати структуру блоків, тему, фонове зображення і загальну колірну схему. Далі можна продовжити настроювання шаблону, кастомизируя дизайн: змінити меню, слайдер, фото товарів, лого, іконки і всі інші елементи на сторінці. Щоб відшукати налаштування зміни різних інструментів, доведеться витратити час, так як на адміністративній панелі їх не так просто знайти. Крім того, є можливість використовувати стилі CSS, якщо ви добре розбираєтеся в коді. Якщо безкоштовний дизайн вас не влаштовує, то в сервісі можна придбати платні преміум шаблони. Розробники сервісу постаралися включити якомога більше інструментів для онлайн-продажів. Тут є детальний функціонал для роботи з каталогом товарів, замовленнями, клієнтами плюс інструменти маркетингу, які включають: налаштування бонусно-знижок системи, опитування, лендінгем і т. д.

Також можна підключити додаткові сервіси для ведення успішної торгівлі – це, наприклад, водяні знаки на фото, система лояльності, смс-розсилка та інші функції.

СЕО-оптимізація представлена базовими метатегами для кожної сторінки, генерацією карти сайту, інструментами від Гугл і Яндекс, налаштуванням редіректу при зміні URL, Open Graph. Початковим доменним іменем в сервісі буде технічне, неудобоваримое ім’я, яке можна змінити після оплати будь-якого тарифу. Домен можна купити прямо в сервісі. Після тестового періоду у два тижні вам необхідно сплатити один з 4-х тарифів (вартість базового починається з 999 рублів на місяць). При оплаті оптом нараховується знижка. Ще можна замовити розробку магазину безпосередньо у фахівців AdVantShop. Сервіс підходить для досвідчених людей, які мають час розбиратися з численними параметрами.

Дивіться більше конструкторів сайтів на sitebuilders.club.