Одним з основних і найважливіших елементів комп’ютера є відеокарта. З її допомогою здійснюється передача графічного образу, який зберігається в пам’яті пристрою і в подальшому виводиться на екран. При коректній роботі відеокарти картинка на моніторі досить чітка. Якщо ж в цьому є які-небудь порушення, то наші фахівці зможуть відремонтувати або поміняти відеокарту на вашому комп’ютері. У деяких випадках на моніторі можуть з’являтися картинки нечіткі, смуги та інші спотворення. Всі ці ознаки можуть свідчити про порушення роботи відеокарти. Якщо у вас спостерігаються ці та інші проблеми в зображеннях на екрані, то телефонуйте в наш сервісний центр і ми допоможемо у вирішенні цих проблем.

Ознаки поломки відеокарти

Такі ознаки можуть свідчити про неправильну роботу відеокарти:

  • пропаде сигнал на моніторі;
  • при установці драйвера для відеокарти виникає помилка в роботі;
  • комп’ютер «зависає» в процесі роботи, при запуску відеоігор, зображень і відео;
  • комп’ютер не відтворює фільми в хорошій якості (включаючи HD).

У тому випадку, якщо відеокарта працює нормально, проте її ресурсів не вистачає для запуску сучасних ігор або програм, наші майстри в Москві, пропонують встановити більш потужну відеокарту, яка задовольнить всі ваші потреби. Дана послуга стає більш затребуваною, так як зростання комп’ютерних технологій постійно прогресує.

Причини поломки відеокарти

Які ж існують причини, за якими перестає працювати відеокарта? В основному таке відбувається із-за недостатнього охолодження комп’ютера. Крім того, якщо довгий час не чистити пристрій, то відеокарта з часом може вийти з ладу. Ще одна причина – це замикання контактів. Ця складність може виникнути на тлі попадання пилу на плату.

Супутні послуги

Крім безпосереднього ремонту і заміни відеокарти, ми також виконуємо її грамотну діагностику. Ми надаємо тільки якісні послуги з діагностики і заміни відеокарт. Щоб мінімізувати ризики некоректної роботи відеокарти, встановленої нами, ми надаємо людям плати графічних процесів в хорошому стані. Крім того, на місці буде проведено тестування плати і її сумісність з цим пристроєм.

Якщо вам потрібно поміняти відеокарту, то майстри з сайту 1it-master.ru зроблять це з урахуванням правильної збірки спеціалізованого програмного забезпечення, що сприятиме повноцінному розкриттю її робочих характеристик. Так що звертайтеся!