Гарна новина для тих, хто звик звертатися за позиками до банку: тепер можна отримувати гроші без надання документів у будь-який час доби, не виходячи з будинку або офісу. Неважливо, де ви знаходитесь: в машині по дорозі на роботу, в магазині або з друзями в кафе. Якщо виникне необхідність швидкого отримання грошових коштів, вам допоможе сервіс Online-zaim. Головне, щоб був Інтернет, через який оформляється терміново позику на кредитку.

Без довідок та поручителів

Обов’язкова вимога одна: клієнт повинен бути громадянином Росії не молодше 18 років. Сервіс зібрав найкращі пропозиції позик з онлайн-заявкою. Працювати на ньому дуже просто.

Для отримання грошей вибирається будь-який зручний спосіб:

  • на банківський рахунок;
  • на банківську картку;
  • через грошовий переказ;
  • на Qiwi або Яндекс-гаманець;
  • готівкою в офісі кредитора;
  • готівкою з доставкою додому або на роботу.

Після цього сервіс миттєво видасть доступні позики в даній категорії. У реченні кожного кредитора вказані дозволена сума, термін і ставка на день. Як правило, чим більше розмір позички, тим менше відсоток за її використання. Клієнт вибирає підходящі умови і сервіс перенаправляє його на сторінку кредитора. Після заповнення невеликий анкети позичальник отримує потрібну суму за 15-30 хвилин (крім варіантів з готівкою).

Чудово, що скористатися послугою сервісу Online-zaim можна у всіх регіонах Росії. Не потрібно відвідувати офіс банку, не потрібно поручительство, довідка про доходи і перевірка кредитної історії. Це відмінне рішення, коли гроші потрібні дуже терміново, а звертатися до друзів і рідних не хочеться. Заявку на сайті https://onlain-zaim.ru/ можна подати не тільки з комп’ютера, але і з будь-якого мобільного пристрою, що зручно.

onlain-zaim.ru