Якщо вірити офіційній статистиці, то реальні доходи наших громадян поступово знижуються вже кілька років поспіль. Така ж негативна ситуація спостерігається і в сфері бізнесу, де багато підприємці працюють на межі мінімальної рентабельності. У результаті ми маємо тенденцію до зростання попиту на послуги кредитування, що природно, оскільки компенсувати так званий «касовий розрив» можна лише з допомогою позикового фінансування. Сьогодні дуже популярні позики на короткий термін, що дозволяють дотягнути до найближчої зарплати. Питання тільки в тому, до кого саме звернутися за отриманням кредиту. Справа в тому, що на кредитному ринку працюють найрізноманітніші кредитори, що пропонують широкий асортимент позик на різних умовах. Так куди йти?

Можна звернеться в банк, але будьте готові до того, що вам доведеться не один тиждень доводити свою платоспроможність, а потім ще стільки ж чекати, коли видадуть гроші. Швидкий кредит є шанс отримати в найближчій мікрофінансової організації. Проблема лише в тому, що тут найвищі відсоткові ставки. А це невигідно багатьом позичальникам, так як у них кожна копійка на рахунку» і не хочеться переплачувати. Залишається ломбардне кредитування. Воно доступне тим людям, хто має якісь цінності – посуд зі срібла, золоті кільця, ювелірні прикраси, старовинні монети та інші аналогічні речі, які будуть заставою. Є кредитні пропозиції і для власників транспорту. Наприклад, ви можете без яких-небудь труднощів закласти свою машину в автоломбард Астана з правом водіння. Це дуже хороший варіант, так як компанія «AST Кредит» видає позики за конкурентними тарифами. Тут вам запропонують до 50% від оціночної вартості автомобіля строком до 180 днів.

Чому ж вигідно кредитуватися в ломбарді? По-перше, тут низькі процентні ставки – від 0,2% в день, що дуже привабливо на тлі інших кредитних організацій. Така мінімальна вартість кредиту дозволить заощадити «кругленьку суму». По-друге, вам гарантована швидкість отримання позикових грошей. Якщо ваш транспортний засіб відповідає всім вимогам кредитора, то оформлення договору займе не більше 30 хвилин. Плюсом є те, що оцінка автомобіля безкоштовна. Для позичальника це ще одна стаття економії часу і фінансових коштів. Спеціаліст сам приїде і все зробить.

По-третє, треба сказати про лояльне ставлення до позичальників. Від вас не будуть вимагати довідку про доходи, не стануть перевіряти вашу кредитну історію і не попросять привести поручителів. Все це не має значення. Машина – гарант майбутніх платежів по боргу. При цьому не турбуйтеся про збереження автомобіля (якщо кредит без права водіння). Всі витрати на охорону бере на себе кредитор. Це ще одна можливість заощадити. І наостанок варто сказати, що для постійних клієнтів є привабливі пільги.