Якщо ви вирішили зайнятися підприємницькою діяльністю, то повинні чітко розуміти, що у сфері бізнесу сьогодні працювати складно. Це викликано кількома причинами. По-перше, економічна криза продовжує періодично нагадувати про себе. З-за цього ділова активність у багатьох секторах економіки знаходиться на мінімальному рівні. Багато підприємства банкрутують, а на деяких відбувається мінімізація витрат, що супроводжується масовими звільненнями і зниженням обсягу випуску продукції. По-друге, посилилась конкурентна боротьба за кожного клієнта. Підприємці йдуть на будь-які хитрощі, щоб обійти конкурентів і підвищити свої доходи. По-третє, серйозно подорожчали кредитні кошти, без яких почати будь стартап дуже важко. Кредитори, побоюючись неповернень за позиками, кардинально посилили вимоги до позичальників. Утім, навіть з такими труднощами можна бути успішним бізнесменом. Але як вивести свій бізнес на лідируючі позиції?

Є багато способів, що дозволяють виграти в конкурентній боротьбі, але самий дієвий – це активне використання найрізноманітніших рекламно-маркетингових заходів. Дуже хороший результат показує відеореклама, так як це найбільш ефективний інструмент маркетингу, з допомогою якого можна максимально швидко донести до потенційних клієнтів детальну інформацію про своє підприємство і його товари/послуги. А де ж її замовити? Тут проблем немає – медіастудія MediaHeads надає таку послугу. Її фахівці мають великий досвід у створенні відмінних рекламних роликів для різних ситуацій – наприклад, для підвищення рівня продажів або поліпшення іміджу. При цьому відеореклама може бути різною – графічної, анімованої і постановочної (із залученням професійних акторів і створенням будь-яких декорацій).

Так що якщо вам потрібна відеореклама в Краснодарі від професіоналів, то сміливо звертайтеся в творчу групу «Медиахедс». Працювати над нею буде не одна людина, а команда креативних фахівців, які досконально розбираються у всіх тонкощах маркетингової діяльності. Вартість створення одного рекламного ролика залежить від багатьох нюансів, але можете бути впевнені, що тут вам запропонують оптимальне співвідношення ціни та якості. В середньому на його виготовлення йде 3-4 тижні (це залежить від складності технічних завдань).

Де ж використовувати відеорекламу? Скрізь! Ніяких обмежень немає. Її можна розмістити на своєму корпоративному сайті або в соціальних мережах. Дуже гарну ефективність після демонстрації рекламного ролика на телебаченні або екранах CityVision. Обов’язково беріть з собою відеорекламу при поїздках на спеціалізовані виставки. Це допоможе вам популяризувати свій бренд, знайти нових бізнес-партнерів і клієнтів. Треба чітко розуміти, що маркетингові заходи найкраще проводить в комплексі, а не зациклюватися на чомусь одному. Тому ролик з рекламою вашого підприємства буде гармонійно доповнювати всю іншу рекламно-сувенірну продукцію. І ще одна порада. Постарайтеся зробити так, щоб інформація з відеореклами була максимально наближена до реальності. Багато підприємці, прагнучи одержати швидкий результат від рекламної кампанії, так сильно прикрашають дійсність, що надалі у них з’являється маса проблем. Не приписуйте своєї продукції властивості, якими вона не володіє, не пропонуйте ціни, за які потім не зможете продавати, не говорите про гарантії, якщо її не надаєте.