Про можливості додаткового заробітку в Інтернеті думають тисячі людей. Велика частина способів, на жаль, являють собою звичайний «розвод». Фінансовий трейдинг на їх тлі є приємним винятком. Одним із його перспективних напрямків вважаються бінарні опціони. З їх допомогою можна отримувати стабільний дохід на тривалому тимчасовому відрізку.

Чому заробляти на опціонах просто?

Щоб почати заробляти на бінарних опціонах, не знадобляться значні капіталовкладення. Мінімальний депозит дорівнює 10 доларам. Так що випробувати себе на цьому біржовому терені може кожен бажаючий при наявності вільного капіталу. Визначальні моменти – вибір надійного брокера та відкриття у нього демо-рахунку. Спробувати свої сили у безкоштовній версії потрібно всім новачкам. Функціонал рахунку дозволить дізнатися про «кухню» заробітку зсередини, не витрачаючи реальних грошей при невдалих угодах. Для успішної торгівлі бінарними опціонами необхідно розробити власну фінансову стратегію. Без теоретичних знань та аналітики тут не обійтися. Опціонний трейдинг не представляє особливої складності, але заробляти, не витративши часу на теорію, навряд чи вийде. Бінарні опціони – фінансовий механізм, що припускає регульовані ризики. Для починаючого трейдера це безпечний і перспективний вид заробітку.

На фінансовому ринку розрізняють всього два види бінарних опціонів:

  • вище;
  • нижче.

Обмежене число варіантів розвитку подій по угоді значно збільшують шанси трейдера на прибуток. Ймовірність становить цілих 50%, що дуже багато для трейдингу.

Конкретні параметри вигідною торгівлі

Перший етап торгівлі – вибір активу. Бінарні опціони можна відкривати практично по всіх напрямках: нафта, валюта, цінні папери, благородні метали. Рекомендується вибирати актив, для прогнозування руху якого є мінімальні передумови.

Наступний етап – вибір часу. Після його закінчення угода буде закрита і учасник торгів або отримає прибуток, або зіткнеться з першими збитками. Професійні трейдери охочіше йдуть на довгострокові угоди, адже у них ймовірність заробітку набагато вище. Підсумковий дохід залежить від розміру поставленої суми. У разі виграшу вона повертається на депозит з додатковими 70-80% від ставки. При програші гравець її втрачає.

Одним з головних переваг біржі бінарних опціонів є те, що тут прибуток і збитки фіксовані. Новачок не зможе втратити грошей більше, ніж планував. Дохід не визначається тим, наскільки саме зіграла ставка. Щоб заробити 70-80% від ставки, достатньо просто вказати вірний напрямок руху вартості активу. Навіть якщо воно відбудеться всього лише на один пункт, трейдер отримає зароблений прибуток. Жодна інша біржовий майданчик не може запропонувати аналогічних по вигідності умов торгівлі.

Практика показує, що прибуток новачків в перші місяці на бінарних опціонах може становити 100% від стартового депозиту. На інших біржах максимальний показник сягає лише 15-20%. Тому вигода опціонів в якості додаткового заробітку очевидна.