Сьогодні на нашому фінансовому ринку можна знайти найрізноманітніші послуги. Але якщо говорити про лідерів, то тут все просто – депозити та кредити. Саме вони максимально затребувані населенням, що щорічно підтверджується офіційною статистикою. Бажання людей зберегти і примножити свій капітал зрозуміло. Гроші повинні «працювати», а не лежати вдома в тумбочці – це основа грамотного управління особистими фінансами. Така ж ситуація і з кредитуванням, яке необхідно не тільки малозабезпеченим громадянам, але і великим підприємцям, які бажають розвивати свій бізнес.

Щоб зберегти свої заощадження або отримати кредитне фінансування, люди шукають тих, хто може їм запропонувати найкращі умови співпраці. В основному мова завжди йде про банківські установи або МФО. Проблема лише в тому, що, наприклад, мікрофінансові організації взагалі не займаються вкладами населення. А банкіри хоч і відкривають депозити, але роблять це на поганих умовах. Це ж можна сказати і про банківські позики, які важко оформити і ще складніше щомісяця обслуговувати. Що ж робити тим, хто бажає отримувати вигідні і якісні фінансові послуги? Вихід простий – треба звернутися за допомогою в Московський Фінансовий Центр. Це КПК – кредитний споживчий кооператив, який давно працює в цій сфері і має хорошу репутацію. Ви може легко переконатися в цьому, вивчивши про Московський Фінансовий Центр відгуки людей, які вже багато разів успішно скористалися його допомогою в кредитних і депозитних питаннях. Сайту pravogolosa.net можна довіряти, адже тут публікують тільки чесну інформацію.

Давайте докладніше розглянемо переваги КПК. По-перше, всі клієнти захищені від грошових втрат, так як у відповідності із законодавством були створені великі фінансові резерви, що гарантують повернення пайовикам їх заощаджень у повному обсязі. Тому можна з упевненістю в завтрашньому дні робити вклади, так як вони будуть віддані в будь-якому випадку. По-друге, депозити приймаються на дуже хороших умовах – процентна ставка знаходиться в діапазоні 10-13,95%, що вище середньостатистичного рівня для банківської системи (8,65%). Тому довіряти гроші Московському Фінансовому Центру набагато вигідніше, ніж банкірам.

Третє гідність кредитного споживчого кооперативу – прозорість діяльності. Він працює під повним контролем російського Центробанку, дотримуючи всі його нормативи, дотримується галузевих стандартів, входячи в СРО «Центральне Кредитне Об’єднання», регулярно здає звітність і страхує всі заощадження своїх клієнтів (вкладників).

Тепер обов’язково треба сказати про кредитну складову. Отримати позики у КПК досить просто – їх видають під заставу нерухомості, будь то квартира або виробничі цехи. Ще можна використовувати для цих цілей транспортний засіб. Заставне кредитування застосовується для того, щоб максимально гарантувати повернення боргів. Для позичальників вигода в тому, що їм не потрібно доводити свою платоспроможність довідками про доходи і немає потреби приводити поручителів, що підтверджують їх надійність. Майно, що виступає в якості забезпечення кредиту, оцінюється і вже на підставі отриманої ринкової ціни розраховується сума позикових коштів (але вона не може бути вище 15 млн. рублів). Термін кредитування – не більше 60 місяців, при цьому клієнт може сам вибрати зручний графік погашення боргових зобов’язань. Тому можете сміливо звертатися в Московський Фінансовий Центр, якщо вам вже виповнився 21 рік і ви маєте громадянство РФ.