6. ПАММ-рахунки. Це відносно нова система заробітку на Форекс, завдяки якій отримувати дохід може не тільки трейдер, безпосередньо торгує на валютному ринку, але і звичайний інвестор, довірив йому свій капітал. Такий вид інвестування – одна з форм довірчого управління фінансовими засобами, має середній рівень ризику. Схема проста. Є професіонал, здатний працювати на біржі з прибутком, і є люди, готові скористатися його знаннями, щоб теж пристойно заробити. За це вони платять йому заздалегідь обумовлену винагороду. При цьому треба розуміти, що не тільки весь прибуток, але і збитки розподіляються порівну. Так що є шанс не тільки виграти, але і програти. Цей варіант підійде тим, хто любить ризикувати і не труситься за кожну копійку.

7. Хедж-фонд. В Америці вже багато років діють ці фінансові інститути, тож там вони давно стали популярними серед місцевих інвесторів. Їх головний плюс – оптимальне співвідношення ризику і доходу. Основна спеціалізація – фондовий ринок. У нас хедж-фонди є, але від американських їх відрізняє те, що наші мають майже нульовий захист законами держави. Тобто в США, коли люди долучаються до інвестицій, вони майже повністю захищені від неторгівельних ризиків. Вітчизняним інвесторам сподіватися нема на кого.

8. Інвестиції в акції. Багато новачків-інвестори добре обізнані з цим вигідним способом вкладення грошей. Велику популярність серед звичайних людей він отримав після фільмів і серіалів, які пропагують фондову біржу і красиве життя, яка доступна успішним трейдером. Начебто все просто: купуєш цінні папери, чекаєш, коли їх вартість збільшиться, продаєш і отримуєш прибуток. Є одне «але». Не всі цінні папери дорожчають, до того ж на будь-якій біржі бувають періоди злетів і падінь, так що ваш капітал може зрости, а може і різко скоротитися (аж до банкрутства). Тому таке інвестування підходить або тим, хто досконало в ньому розбирається, або тим, хто зможе платити за отримання консультацій у фахівців, які підкажуть, що краще купити/продати.

9. Бінарні опціони. Це новий, але вже один з популярних способів заробітку. Він актуальний для тих, хто може дуже точно передбачати цінову динаміку біржових активів. В торговому терміналі є всього лише 2 головні кнопки: «вище» і «нижче». Припустимо, ви вважаєте, що курс євро через 30 хвилин почне падати. Робите на це подія ставку і чекаєте результату. Якщо ваш прогноз вірний, то отримуєте прибуток, якщо ні, то збитки. Щоб полегшити собі завдання, тут, як і на Форекс, можна використовувати спеціальні індикатори. Ось на цьому сайті http://sovetnikov.net/test-drajv-na-realnom-schete-indikatora-sn-sixty-seconds/ ви можете почитати про одному з них і переконатися, що це відмінний помічник для заробітку.

Як скласти план інвестування?

Інвестиційний план – це підрахунок всіх ваших грошей і активів, їх диверсифікація та управління ризиками, які є у кожного виду фінансових вкладень. Скласти його легко. Для початку візьміть ручку і листок, зверху якого напишіть загальну суму інвестицій. Потім детально розпишіть, куди вони вкладені, поділивши на агресивні і консервативні. Приклад: у вас є банківські депозити, і ви інвестуєте в хайпи (фінансові піраміди). Знайдіть відсоткове співвідношення від загальної суми ваших інвестицій по кожному активу. Тобто треба дізнатися, скільки ви відсотків свого капіталу вклали в хайпи, а скільки в депозити. Рекомендована експертами схема: 90% консервативних вкладень і лише 10% агресивних. Це для того, щоб ви спокійно спали. Пам’ятайте, навіть якщо у вас 2 основних активу, то бажано зробити так, щоб у вас було 3 депозиту в різних банках і хоч 2 інвестиції в хайпи. Так ви диверсифицируете свої вкладення.

Вище написане – це тверезий погляд на інвестиції, а не рада інвестувати в хайпи, оскільки вони створені для того, щоб виманювати з людей гроші, завдяки жадібності. Мої знайомі часто траплялися на цей гачок, після чого бажання до інвестицій втрачалося.

Слідуйте цим простим рекомендаціям, які перевірені часом, і отримуйте прибуток.