Для приготування стейків та інших страв з м’яса нерідко використовуються грилі. Вони можуть мати різну конструкцію, однак їжу з їх допомогою завжди доводять до потрібного стану дровами або вугіллям (другий варіант більш поширений). У Росії, наприклад, популярністю користується американський керамічний гриль big green egg XXLARGE, який представляє собою, по суті, піч. Цікаво, що виготовляють його тільки на території Мексики, хоча сама марка родом із США. Про основних різновидах грилів, виходячи з особливостей їх конструкції, варто розповісти докладно.

Грилі-смокеры (Smoker Grill)

Являють собою керамічні печі. Принцип їх роботи запозичений від знаменитих японських мікадо. Створені такі грилі були в далекому 1974 році. Складаються вони з решітки, топки і кришки, що має куполоподібну форму. У них завжди дуже товсті стінки, що дозволяє довго утримувати тепло (можна використовувати невелику кількість вугілля).

Тосканський гриль (Toscana Grill)

Найпростіший варіант. Їх конструкція – звичайна металева решітка на ніжках, яку треба просто поставити на вогонь. В самій Італії на таких грилях часто готують м’ясо в камінах.

Гриль Хібачі (Hibachi Grill)

Цей гриль родом з країни висхідного сонця – Японії. Він являє собою металевий контейнер, поверх якого закріплена решітка. По суті – це невеликий портативний переносний мангал, зроблений з дуже товстого жароміцного металу.

Купувати грилі будь-яких типів і марок, включаючи big green egg, краще у фірмових магазинах від відомих світових виробників – так вдасться заощадити і придбати якісний товар.