Практично кожен житель України, починаючи зі студентів і закінчуючи пенсіонерами, хоч раз в житті, але здійснював обмін валют. І це не дивно, адже часто виникають ситуації, коли потрібно терміново купити, наприклад, рублі або продати британський фунт. Кому-то необхідно придбати долари, щоб з’їздити в США до друзів, хтось повернувся з подорожей по Європі і хоче обміняти євро на гривні, а є і ті, хто планує відправити дитину на навчання в Польщу, тому шукає місце, де вигідно продають злоті. Загалом, послуги з обміну іноземних валют дуже сильно затребувані серед українців. І надають їх різні установи, будь то комерційні банки або обмінні пункти. До кого ж звернутися?

Треба розуміти, що у фінансовій сфері, де безперервно «крутяться» серйозні грошові суми, присутні, на жаль, шахраї. Їх мета – обдурити довірливих людей. Тому співпрацюйте з обмінними організаціями, які давно функціонують і мають масу позитивних відгуків від задоволених клієнтів. Якщо ви хочете швидко і на хороших умовах зробити обмін валют у Львові, то рекомендуємо обмінник на вул. Куліша-36. На його сайті https://obmen.lviv.ua/ є детальна карта, підказує, як туди зручніше їхати.

Що може запропонувати обмінний пункт? По-перше, тут найкращі курси обміну, при цьому для всіх валют (USD, UAH PLN, GBP, EUR), а не для якоїсь однієї. Навряд чи ви зможете відшукати більш привабливу пропозицію на ринку готівкових валютообмінних операцій. По-друге, тут тільки реальні котирування, а не декларативні. Це означає, що клієнт зможе купити-продати абсолютно будь-який обсяг, причому без обмежень, без «прихованих» комісій. По-третє, є можливість подати заявку через Інтернет в онлайн-режимі. Такий підхід заощаджує час і гроші, так як немає потреби їздити по місту в пошуках кращих валютних курсів. Ви обираєте напрямок обміну, заповнюєте спеціальну форму, протягом години приїжджаєте в обмінник, показуєте касиру номер замовлення, платіть і отримуєте свою валюту.

Ще до достоїнств обмінного сервісу Obmen.Lviv.Ua можна віднести наступні:

  • зручне місце розташування;
  • привітний і професійний персонал;
  • завжди в наявності є будь-яка валюта;
  • є можливість обміняти гроші за крос-курсом;
  • є оптовий курс для готівкових валют;
  • відсутні старі і порвані купюри;
  • гарантується безпека валютообмінних операцій.

Загалом, якщо ви перебуваєте у Львові і плануєте купити-продати іноземну валюту, то найкращим місцем зробити це є обмінний пункт, розташований за адресою вул. Куліша-36. Так ви вбережете себе від шахраїв і зможете з вигодою обміняти готівку. Удачі!