Існують сотні причин, за якими людині можуть терміново знадобитися гроші: це і лікування, і поїздка в подорож, і раптово сломавшаяся машина або побутова техніка, і день народження у друга. Але якщо раніше для того щоб отримати позику потрібно було йти в банк, писати заявку і підтверджувати свою платоспроможність, то сьогодні можна всього за добу отримати кредит онлайн на карту. Особливо великим попитом серед наших громадян користуються доступні микрозаймы, про переваги яких буде розказано нижче в даній статті.

Особливості оформлення мікропозик

Микрозаем – це найчастіше кредит невеликого розміру (зазвичай до 50 тисяч рублів), який видається позичальнику будь-якої кредитної організацією. На даний момент на території Росії діє величезна кількість мікрофінансових організацій, які видають у кредит невеликі позики на будь-які потреби. Наприклад, на поточні потреби (якщо не вистачає грошей на життя до зарплати), на закриття інших діючих кредитів, на подарунки та поїздки.

Микрозаймы можуть видаватися кількома способами:

  • переводитися на банківську карту;
  • видаватися готівкою (для цього клієнтові потрібно відвідати офіс МФО);
  • виплачуватися на онлайн-гаманці (Qiwi, WebMoney тощо).

Отримати микрозаймы набагато простіше, ніж оформити традиційний кредит. Справа в тому, що кредити мають право видавати тільки банківські установи, що мають ліцензію на даний вид діяльності. Що стосується мікропозик, то їх може видавати позичальникам не тільки зареєстрована кредитна організації, але і звичайна фізична особа. При цьому середньостатистичному позичальнику зазвичай набагато вигідніше оформити микрозаем. По-перше, йому не потрібно приїжджати в організацію для того, щоб підписати договір. По-друге, можна отримати позику навіть з поганою кредитною історією, а також погасити заборгованість у будь-який строк, що не завжди можливо при кредитуванні в банку. По-третє, отримати микрозаем легко – не потрібно велику кількість документів, так як МФО вимагають лише паспортні дані.

Вирішити питання з позиченими грошима можна протягом години. Це стало можливим тільки завдяки наданню швидких мікропозик. Однак, вибираючи кредитну організацію, слід почитати відгуки інших позичальників і переконатися в хорошій репутації кредитора.