Будь-який підприємець скаже, що програма «1С:Підприємство» володіє численними незаперечними перевагами для персоналу, що займається автоматизацією бухгалтерського обліку на підприємствах різних галузей економіки. Воно буде корисно і топ-менеджменту, якому потрібен надійний інструмент для управління бізнес-процесами, і пересічному бухгалтеру, нужденному в зручній системі ведення бухгалтерії. Воно дає всім цим людям багатофункціональність, що спрощує роботу. І все це за прийнятною ціною, особливо враховуючи висококласний рівень сервісної підтримки. Сьогодні бізнесменам пропонуються різноманітні готові рішення, створені на основі «1С:Підприємство». Але всі вони будуть марні, якщо немає грамотного бухгалтера, здатного ними користуватися. Замовити професійне бухгалтерське супровід можна на сайті http://buhgalter-prof.ru/ – тут працюють справжні фахівці, які досконально розбираються в бухгалтерському обліку та юриспруденції. Вони зроблять все, щоб бізнес функціонував ефективно.

Наступним важливим фактором, що визначає успіх «1С:Підприємство» на ринку, є його сервісна підтримка, а також величезна спільнота споживачів та IT-фахівців. Компанія «1С» здійснює всебічну допомогу своїм клієнтам, починаючи від методичної літератури і закінчуючи повноцінним технологічним супроводом (ІТС). Літературна підтримка – це надання інформації, потрібної для ефективної розробки, впровадження і використання програмних рішень. ІТС – платна підтримка користувачів. Вона здійснюється найчастіше щомісяця у вигляді розсилки даних, завдяки яким робота з програмним забезпеченням максимально комфортним і безпроблемним.

Одними з найважливіших компонентів сервісної підтримки є:

  • добірка тематичної (бухгалтерської і законодавчої) періодики;
  • оновлення програми і додаткових прикладних рішень;
  • додаткові методичні матеріали, корисні в роботі з системою;
  • база аналітичних даних про зміни у вітчизняному законодавстві.

До речі, про літературу. Фірма «1С» надає обширну бібліотеку книг-довідників та навчальних посібників щодо функціонування своєї платформи і її конфігурацій. Все це можна знайти на офіційному сайті. Не варто забувати і про велику армію фахівців з 1С, будь то консультанти або спеціалісти-програмісти. Треба ще врахувати, що «1С:Підприємство» – де-факто стандарт в бухгалтерській середовищі. Практично кожен бухгалтер знайомий з програмою і регулярно працював у ній. А це вагомий аргумент при виборі програмного рішення для автоматизації обліку економічної і управлінської діяльності підприємства.

Крім того, «1С» побудувала одну з найбільших партнерських мереж у всьому СНД. Практично в кожному обласному центрі або великому місті країни можна знайти франчайзі. На даний момент налічується близько семи тисяч партнерів, сертифікованих для надання комплексних послуг з автоматизації управління та обліку на базі програмних продуктів від «1С». Такі компанії проконсультують в виборі програмного і апаратного рішення.