Батькам школярів доводиться робити багато покупок, відправляючи своїх дітей на навчання. Канцелярські приналежності, спортивна і шкільна форма, підручники – без усього цього неможливо обійтися. Але є ще предмет першої необхідності, на вибір якого потрібно витратити чимало часу. Мова йде про рюкзак. Саме в ньому учень носить всі свої речі на протязі багатьох місяців. Тому ваш вибір повинен бути осмисленим, адже від цього залежить, між іншим, здоров’я вашої дитини. Справа в тому, що на вигляд всі рюкзаки однакові, але це невірно – у одних корпус жорсткий, а в інші – м’який.

Краще купувати другий варіант, так як він дозволяє уникнути зустрічей з ортопедом. Якщо часто носити «безформний» варіант, то в учня з’явиться сколіоз та інші проблеми з хребтом. Такі ж захворювання можливі, якщо носити рюкзак на одній лямці.

Де ж купити шкільний рюкзак? Є багато торгових точок, що пропонують дану продукцію. Питання лише в ціні і якості. Якщо ви хочете придбати дійсно якісну річ, яка прослужить вам не один рік, то ми рекомендуємо її замовити 4youbags.ru. Це сайт, де продаються якісні рюкзаки з Німеччини від бренду 4YOU. Вони не тільки стильні, але і якісні, а широкий асортимент дозволяє вибрати ту модель, яка максимально підходить вашій дитині (є відмінні варіанти як для хлопчиків так і для дівчаток). І все це за цілком прийнятною ціною, яка доступна будь середньостатистичної сім’ї.

Яку ж вибрати модель? Тут багато чого залежить від самого школяра. Якщо він стежить за модою і намагається виділятися серед однолітків, то в першу чергу звертайте увагу на дизайн. Сьогодні продаються рюкзаки з великою різноманітністю забарвлень і малюнків. Є вироби з ексклюзивними принтами, оригінальними 3D-зображеннями, цікавими вставками (з шкіри/гуми) та іншими незвичайними елементами обробки. Тому ніхто не залишиться без рюкзака – ні дівчинка, любляча казкових принцес, ні хлопчик, захоплений машинами.

Друга важлива характеристика – зручність. Комфортність носіння рюкзака, як вже було сказано вище – це гарантія здоров’я, так що купуйте модель з анатомічною спинкою. Зверніть увагу на кількість і розташування внутрішніх відділень. Їх має бути достатньо для того, щоб помістилися всі необхідні шкільні речі. При цьому до них зобов’язаний бути легкий доступ, адже бувають ситуації, коли телефон або зошит треба швидко дістати. Дуже популярні сьогодні рюкзаки, мають кілька зовнішніх кишень, де, наприклад, влітку можна носити пляшку з водою. Є моделі, оснащені світловідбиваючими вставками. Вони ідеально підійдуть тим дітям, яким в темний час доби по дорозі в школу треба переходити дорогу. Це вбереже їх від ДТП. І ще порада – вибирайте такий рюкзак для школи, де обидві лямки можна регулювати. Така функція дає можливість «підігнати» під конкретну дитину і забезпечити йому комфорт.