У 2019 році іноземні та вітчизняні інвестори отримають доступ до найрізноманітніших способів вкладення свого грошового капіталу. Зараз існує багато варіантів для інвестування, тому кожен знайде для себе максимально прийнятний. Хтось віддає перевагу фінансові інструменти, які торгуються на міжнародних біржах. Сюди можна віднести цінні папери, валютні пари, цифрові монети (наприклад, биткоин), опціони, ф’ючерси та інші деривативи. А є і ті, кому цікаві реальні активи – малий бізнес, зливки дорогоцінних металів, ювелірні прикраси і, звичайно ж, нерухомість. Загалом, запрацювати зможе кожен, головне – оцінити ризики та рентабельність фінансових вкладень.

Сьогодні ми поговоримо про вкладення в житлову нерухомість. На нашому будівельному ринку присутня велика кількість забудовників, які пропонують інвестиційне співробітництво. Одним з них є ДК «КОРТРОС» – девелопер, веде свою діяльність на федеральному рівні (охоплює 8 регіонів, де будується понад 25 проектів). Давайте розглянемо переваги, які є у цієї компанії перед її конкурентами.

По-перше, це надійний представник російського девелоперського бізнесу. Він вже давно заслужив хорошу репутацію, причому не тільки серед клієнтів, але і серед партнерів. Його бренд – чіткий показник відмінної якості, тому можете сміливо підписувати договір і вкладати свої фінанси в проекти зводяться. По-друге, ГК «КОРТРОС» дуже ретельно ставиться до своєї діяльності, активно впроваджуючи в неї найбільш інноваційні методики будівництва житлової нерухомості. В першу чергу треба відзначити, що повсюдно використовується комплексна забудова територій – зведення поруч з багатоповерховими будинками сучасної інфраструктури (транспортної, інженерної та соціальної). Такий підхід до будівництва поки що експериментальний, але вже з упевненістю можна сказати, що за ним майбутнє вітчизняного будівельного ринку. І треба розуміти, що це не банальна «штампування» спальних районів, які мають однаково безликий вигляд, а створення нового середовища проживання на основі кращих принципів архітектурного планування житлового простору.

Тут працюють досвідчені фахівці, які довели свою професійність грамотною роботою. Вони використовують ефективну модель побудови девелоперського бізнесу, яка не дає збоїв і приносить максимальний результат – створення комфортного житла, де хочеться жити. Все це призводить до того, що в ГК «КОРТРОС» завжди хороші фінансові показники. Саме тому з нею вигідно займатися інвестуванням. На поточний момент існує 3 інвестиційні можливості: облігації, закриті фонди нерухомості, прямі інвестиції. В їх основі такі принципи співпраці: прозорість, мінімізація ризиків, зручність. Інвесторами можуть бути не тільки інституційні фінансисти, але й фізичні особи. При цьому всі вони отримують юридичну захищеність, а також можливість використовувати оптимізацію оподаткування та диверсифікацію вкладень. Якщо вас зацікавила дана інформація, то на сайті kortros.ru можете більш докладно з нею ознайомитися. Удачі!