Багато починаючі підприємці чомусь помилково вважають, що створення власного бізнесу – це досить легкий процес, особливо якщо є великий стартовий капітал. Але практика доводить, що навіть за великі гроші можна створити підприємство, яке через пару-трійку років збанкрутує і припинити своє існування. Наявність фінансів – це, звичайно ж, добре, але стратегічне планування ніхто не відміняв. Бізнесмену потрібен грамотний бізнес-план, де досконально спрогнозована майбутня робота і визначені пріоритети, завдяки яким можна виграти конкурентну боротьбу і отримати дохід. І ось тут починається найцікавіше. На що робити упор? На якісну продукцію? Або на масштабну рекламну компанію? А може зосередитися на розширенні ринків збуту? В ідеалі необхідно займатися виробничими справами, а другорядні завдання делегувати стороннім фахівцям. До бізнес-функцій, які можна довірити професіоналам з спеціалізованих компаній, можна сміливо віднести ведення бухгалтерії. На кожному підприємстві повинні бути співробітники, що відповідають за бухгалтерський облік, адже це передбачено вітчизняним законодавством. Але закон передбачає і можливість передачі даної діяльності на аутсорсинг. Це дуже зручно, так як бізнесмен вирішує безліч своїх проблем. Вигоди будуть такими:

  • підприємці зможуть зосередитися на своїй основній роботі;
  • немає необхідності «роздувати» штат співробітників і витрачатися на зарплату;
  • аутсорсингові послуги надаються безперервно (без відпусток і «лікарняних»);
  • знижуються податкові виплати, що веде до збільшення прибутку;
  • економляться фінанси на відсутності необхідності створювати робочі місця;
  • зекономлені кошти можна перерозподілити на інвестиційні цілі.

Сьогодні бухгалтерські послуги пропонують багато, але якщо ви знаходитесь в Калінінграді, то зверніться у фірму «Перспектива». Вона давно працює у цій сфері і має репутацію надійного партнера, що сумлінно виконує свої зобов’язання. Тут працюють грамотні фахівці, здатні забезпечити якісний супровід бухгалтерії. Вам забезпечений індивідуальний підхід, дотримання секретності і вигідні розцінки.

Потрібно чітко розуміти, що бухгалтерський аутсорсинг – це не якась одноразова дія, а довгострокове і безперебійне співробітництво на договірних відносинах. При цьому підприємству надається гарантія на якісне ведення бухгалтерії. Мінімальний термін договору – 1 рік, але його завжди можна продовжити, якщо немає ніяких непорозумінь. Деякі підприємці з недовірою дивляться на аутсорсингову діяльність, так як бояться довірити чужим людям свої фінансові таємниці. Цього боятися не треба, адже гарантується повна конфіденційність, що виключає попадання секретних даних до конкурентів. При цьому можна замовити повний комплект бухгалтерських послуг або частковий – наприклад, один лише облік зарплати або щомісячне складання податкової звітності.

Ефективність бухгалтерського аутсорсингу підтверджує практика західних країн, де цей напрямок консалтингових послуг використовується не одне десятиліття. На поточний момент в тій же Європі близько 85% компаній звертаються за допомогою до аутсорсерів, причому це відноситься не тільки до бухгалтерії, але й до питань, наприклад, юриспруденції або IT-технологій. У США цей показник ще вище – 91%, але рекордсмен Ізраїль (95%). Якщо говорити про нашу країну, то тут аутсорсинг тільки завойовує популярність. Експерти прогнозують, що потрібно 5-10 років до того моменту, поки він стане звичайним явищем.