Перш ніж почати торгувати на Форекс і укладати угоди, важливо детально ознайомитися з усіма пропонованими фінансовими інструментами. Форекс – це валютний ринок, де все має велике значення. Дуже важливо вміти працювати з графіками, адже саме від правильності їх прочитання залежить підсумковий результат торгової діяльності. Сьогодні існує безліч варіантів графічного відображення біржової інформації, доступних трейдерам – наприклад, графік долар/рубль, євро/британський фунт, євро/шведська крона та інші. І кожен з них можна використовувати для заробітку.

Графік курсу долара до рубля: особливості та стратегії

Російські трейдери часто використовують курс долар/рубль, але якщо вивчити ситуацію на світовому валютному ринку, то можна помітити, що користується попитом котирування євро/долар, долар США/канадський долар та інші. Зарубіжні біржові гравці досить рідко починають свої торги з котирування долар/рубль, так як вона дуже нестабільна (протягом доби може піднятися вгору на тисячу пунктів або різко опуститися вниз). Незважаючи на таку високу волатильність, котирування долар/рубль є прибутковою. Тому торгувати їй цілком реально – багато на Форекс отримують хороший прибуток, але перед цим рекомендується ретельно вивчити графік курсу долара до рубля і підібрати відповідну стратегію:

  • система «Злиття»;
  • цінові маневри;
  • stochastic + SMA;
  • торгівля по новинам.

Підібравши правильну стратегію для роботи, ви не будете витрачати багато часу на день, зате при цьому вас чекає гарна прибуток. Особливості онлайн-графіка долар-рубль – це можливість отримати прогноз, що збільшує шанси на успішно завершену операцію. Також у трейдера завжди в наявності буде актуальна інформація, отображающаяся в зрозумілому вигляді.

Курс євро-долар: актуальність

Точно визначити курс євро-рубль складно, але зробити максимально придатний і правдивий графік цілком реально. Цього вже буде достатньо для успішного завершення операції. Актуальність курсу, як правило, змінюється два рази. Так, наприклад, якщо розглядати графік з прогнозом на 4 години, то на ньому буде показано, що курс зростає, а ось з ранку ситуація зміниться – графік буде стояти на місці (без визначення напрямку), або піде вниз (така ймовірність оцінюється в 75%). Виходячи з цього, важливо правильно підібрати стратегію – наприклад, можна використовувати той же ціновий маневр або торгівлю по новинам. Ще ідеально підійде стратегія «Снайпер» та торгівля з трендам. Перед торгами важливо вивчити графік, але можна використовувати й інші котирування, якщо такої можливості немає.