Кілька років тому кріптовалюти стрімко увірвалися на інвестиційний ринок, хоча до цього ними цікавилися лише профільні експерти та нечисленні ентузіасти, які захоплюються цифровими грошима і технологією «блокчейн». Вони встали в один ряд з такими популярними активами для інвестицій як дорогоцінні метали, світові валюти і цінних паперів. На сьогоднішній день кріптовалюти представлені на біржах в широкому асортименті, але якщо ви хочете спробувати надійний варіант заробітку, то вибирайте биткоин. Він без перебільшення є «криптовалютным королем», на якого всі рівняються. Але перед тим як купити биткоин з інвестиційною метою, рекомендується вибрати відповідний спосіб покупки, який був би зручний і вигідний. У цій статті ми розглянемо найпопулярніші способи. А якщо вам потрібна більш детальна інформація по даній темі, рекомендую читати блог wilhard.ru, який повністю присвячений заробітків і інвестуванню в Інтернеті.

Якщо ваша інвестиційна діяльність буде полягати в трейдингу на криптовалютных біржах, то купити биткоин не складе великої праці. Все, що вам потрібно – це поповнити свій торгівельний рахунок звичайними фиатными грошима (можна рублями, доларами або євро). В даний час трейдери можуть співпрацювати з різними біржовими майданчиками. Не всі вони пропонують якісні послуги, тому вибирайте найкращих (відгуки в Інтернеті, вам допоможуть не помилитися). У хороших бірж є велика різноманітність способів введення капіталу. Це можуть бути кредитні карти, банківські перекази і електронні платежі (онлайн-гроші). При цьому треба пам’ятати, що при великих операціях напевно знадобиться верифікація. Доведеться підтверджувати свою особистість, так як йде глобальна боротьба з «відмиванням грошей». Поповнення торгівельного рахунку може тривати 3-5 робочих днів (якщо через банк), а може бути практично миттєвим (при використанні, наприклад, «Perfect Money», «OKPAY» тощо). Для кожного варіанту введення є своя комісія, але в середньому вона становить 1-2%.

У тому випадку, якщо треба просто купити биткоин на свій гаманець, то можна звернутися в спеціалізовані обмінні сервіси (обмінники). Їх на ринку обміну грошей налічується більше сотні, так що спершу потрібно підібрати для покупки кріптовалюти ті, які самі надійні. Для цього існують спеціальні моніторинги – сайти, на яких зібрана інформація про кращих обмінниках і їх послуги. Плюс в тому, що ви відразу ж бачите вигідні обмінні курси та відгуки клієнтів, вже здійснювали тут фінансові операції. Різноманітність варіантів купівлі биткоина велика – його можна придбати за електронні гроші («QIWI», «Skrill», «Advanced Cash»), з допомогою пластикових карт VISA/MasterCard, використовуючи онлайн-банкінг (для України можна використовувати популярний «Приват-24»).

Послідовність покупки биткоина в обмінниках проста:

  • вибрати необхідний напрям обміну;
  • зі списку обмінників вибрати той, у кого самі низькі тарифи;
  • перейти на його сайт і почати процедуру переказу грошей.

У більшості випадків куплене число биткоинов надійде на ваш гаманець дуже швидко.

Проблема покупок биткоина за фіатні кошти полягає в тому, що відсутня конфіденційність. А що робити тим, хто хоче забезпечити анонімність своїми платежами? В цьому випадку необхідно використовувати прямі покупки кріптовалюти у інших інвесторів. Є спеціальні форуми, де можна знайти людей, які бажають обміняти свій биткоин на інші різновиди електронних фінансів. Обмін одних цифрових грошей на інші майже завжди анонімний, так що це хороший варіант, щоб обзавестися биткоином в таємниці від «чужих очей».

Існують і зовсім незвичайні способи покупки биткоина – наприклад, банкомати і термінали, які мають функцію продажу найпопулярніших криптовалют. У нашій країні їх мало, але якщо ви часто буваєте за кордоном, то можете легко скористатися такою послугою.