Компанія Testo, визнаний лідер в області вимірювальних технологій для вентиляції та кондиціонування, розширила свій асортимент і вийшла на міжнародний ринок з інноваційною лінійкою приладів для вимірювань електричних параметрів. Більш докладну інформацію Ви знайдете за посиланням сайт.

Результатом інтенсивних досліджень експертів testo із застосуванням останніх розробок в приладобудуванні стала серія принципово нових рішень-приладів testo для вимірювання електричних параметрів. Випуском даної лінійки бренд не тільки розширив цільову аудиторію, але і відкрив нову еру вимірювальних рішень в цій сфері. Інтелектуальні вимірювальні прилади testo для електричних параметрів дозволять користувачам виконувати щоденну роботу простіше, безпечніше і ефективніше.

Мета: зробити робочий процес простіше і ефективніше

Ринок вимірювального обладнання сьогодні пропонує безліч рішень для різних електричних параметрів. З цієї причини завданням Testo було не просто розробити чергові вимірювальні прилади, а забезпечити користувачів реальною додатковою перевагою.

Прилади testo для вимірювання електричних параметрів прості і зручні у використанні, крім того, дозволяють заощадити Ваш час, за рахунок оптимізації процесу вимірювань, гарантують найвищий рівень безпеки і підходять для вирішення багатьох завдань.

5 типів приладів для основних електровимірювань

Нова лінійка testo включає в себе 5 типів приладів, призначених для виконання необхідних вимірювань при роботі з електричним обладнанням і системами.

У неї входить цифровий мультиметр, струмовимірювальні кліщі і тестер напруги, виконані в трьох модифікаціях, дві моделі тестера струму/напруги і безконтактний детектор напруги з фільтром високочастотних перешкод. Головною відмінною особливістю мультиметрів testo є інноваційний механізм автоматичного вибору режиму вимірювання і функціональні кнопки замість стандартного поворотного перемикача.

Унікальна конструкція струмовимірювальних кліщів дозволяє захоплювати кабель навіть у вузьких розподільних щитках. Тестери струму / напруги, відповідають самим останнім вимогам міжнародних стандартів для електровимірювальних приладів, і також, як мультиметри, автоматично вибирають необхідні параметри, тим самим запобігаючи ризики, пов’язані з вибором некоректних налаштувань.

Доповнює лінійку тестер напруги, забезпечений повністю світлодіодним дисплеєм, що дозволяє коректно зчитувати показання під будь-яким кутом огляду.

Нова серія приладів testo для вимірювання електричних параметрів доповнює широкий асортимент продукції testo, забезпечуючи фахівців з обслуговування систем вентиляції та кондиціонування повним спектром вимірювального обладнання для ефективного вирішення більшої частини завдань, що виникають на об’єктах.