Адвокат у справах спадщини

11-6-2021

Спадковий адвокат (юрист) високопрофесійно захищає інтереси громадян у спадкових справах будь-якої складності. Послуги адвокатом також надаються онлайн, консультації в офісі даються за попереднім записом на платній основі. У разі потреби зверніться за посиланням https://www.urvista.law/praktiki/nasledstvo/ та дізнайтеся докладніше.

Адвокат у справах спадщини, займається вирішенням спорів у галузі спадкового права. Варто відзначити, що даний напрямок роботи юриста сьогодні в числі найбільш затребуваних. Згідно із законодавством, кожна людина має право розпоряджатися своїм майном-заповідати його. Однак ситуація коли спадкоємцю належить вступити в права завжди раптова, нерідкі випадки відсутності письмових розпоряджень колишнього власника. Якщо заповіту немає, навколо спадщини напевно розгориться конфлікт між його претендентами, тим більше якщо матеріальна або культурна цінність велика.

Юрист по спадкових справах допоможе вирішити будь-який спір претендентів на спадщину: відновити пропущений строк, встановити факт його прийняття, домогтися отримання частки в майні, здійснити розділ, визнати заповіт недійсним, визнати спадкоємця негідним і ін. Як не дивно, це трапляється: невтішні родичі займаються похоронами або дізнаються про смерть близької людини із запізненням, не встигнувши пройти передбачені законом процедури. Ось тут і приходить на допомогу спадковий юрист, звалюючи на себе рутинну роботу.

Завершивши життєвий шлях людина в більшості випадків залишає після себе майно, розділ якого часто служить грунтом для появи суперечок. Нерідко стрес викликаний смертю близької людини не дає розважливо поставитися до всіх формальностей, пов’язаних з прийняттям спадщини. Деякі випадки вимагають попереднього осмислення, наприклад зобов’язання спадкодавця про виплату боргу можуть стати причиною недоцільності вступу в права. Аналізувати таки речі повинен адвокат у спадок.

Нерухомість, прикраси, цінні папери – передати у власність обраній людині можна що завгодно, оформивши належним чином своє волевиявлення. При цьому відсутність заповіту може принести близьким серйозні проблеми, аж до заволодіння майном шахраями. Далеко не кожен знає, що оформлений спадок хоча і складно, але можливо оскаржити через суд. Підстав для цього передбачено багато-наприклад, якщо сталася незаконна передача у володіння стороннім людям. Найефективніший спосіб попередити допуск порушень-діяти під контролем надійного юриста.

Чим складніше ситуація, тим більш актуально наявність досвіду у фахівця, його послужний список (кількість виграних справ). Нерідко на майно претендує кілька небажаючих мирно вирішувати конфлікт спадкоємців-тоді розділ спадщини проводиться через суд. Судові розгляди спорів про складання заповіту одночасно кільком особам є особливо складним напрямком роботи.

Юрист у спадок, що представляє інтереси при обговоренні спірних питань, в суді – це величезна підтримка, оцінити яку здатний лише побував в цих обставинах людина.

Спадковий юрист зобов’язаний постійно вдосконалювати свій практичний досвід, оскільки процедура спадкування періодично конкретизується новими законами. Залишається незмінним одне-спадок може виходить як за допомогою заздалегідь складеного померлим заповіту, так і за законом. Зібрати і приготувати всі правовстановлюючі документи на заповідане громадянину майно може адвокат у спадкових справах, який самостійно проаналізує зібрані матеріали, правильно виготовить потрібні документи, максимально збільшивши ймовірність успішного врегулювання конфлікту.