ЧОМУ ВАРТО ВИБИРАТИ АВТОНОМНЕ ОПАЛЕННЯ? ЯКУ КОРИСТЬ ВОНО НЕСЕ КОРИСТУВАЧАМ?

6-3-2020


Не завжди центральне опалення може забезпечити будинок або квартиру теплом. Недоліки споруди будинку, недостатня теплоізоляція, наприклад, старі вікна, двері — все це сприяє витоку тепла. Крім того, недолік тепла в приміщенні може бути викликаний неякісною роботою опалювальної системи. Якщо з автономним опалення проблему вирішити можна, то з центральним — досить клопітка і часто програшна справа. Докладніше про автономне опалення можно дізнатися за посиланням автономное отопление.

Чому автономне опалення?

Автономне опалення має масу переваг перед централізованим. З них можна виділити наступні:
зручність управління;
зручність користування;
продуктивність;
економічність;
можливість самостійного усунення виниклих проблем.

“Плюси” автономного опалення для користувачів

Перш, ніж зважитися на установку незалежної системи опалення, власник приміщення, яке буде обігріватися, задається питанням: які «плюси» він отримає і як скоро.
Вибравши двоконтурний котел опалення, користувач може відмовитися не тільки від послуг централізованої теплоподачі, а й гарячого водопостачання. Такий котел має два контури, один з яких дозволяє забезпечити житло опаленням, а другий — гарячою водою.
Немає залежності від графіка роботи тепломереж.
По-перше, з двоконтурним газовим котлом можна уникнути неприємних підготовчих операцій до початку опалювального сезону — відключення гарячої води.
По-друге, маючи котел опалення, можна запускати його коли в будинку холодно, а не коли почнеться опалювальний сезон.
Створення власного графіка опалення.

Опалення може бути відключено при відсутності мешканців; в окремі теплі дні, що характерно для нашої погоди; на ніч або навпаки, вдень.
Економічність з вищевказаної причини і управління грошовими витратами на опалення. Опалення запускається користувачами, коли воно необхідно, не витрачаючи ресурси в порожню. Крім того, не виникне необхідності оплачувати опалення в разі раптового від’їзду.
Широкий асортимент автоматики для котлів опалення. До автономної опалювальної системи можуть бути підключені різні пристрої простого і зручного управління його роботою. Підключивши кімнатний термостат, користувач отримає можливість самостійно вибирати бажану температуру. Такий пристрій, як тижневий програматор для котла і зовсім дозволить запрограмувати роботу опалення на деякий термін.
При виникненні проблем в роботі системи, не потрібно здійснювати численні дзвінки за викликом державних працівників тепломереж. Виклик приватного майстра дозволить отримати робочу систему, значно заощадивши час. Якщо ж є необхідні знання і навички, то поломку можна усунути самостійно.