Читання бізнес літератури

2-24-2021

Читання стало по-справжньому модним у сучасному бізнес-середовищі. Підприємниця Кріс Гейдж (Kris Gage) нагадує, що в цій справі теж важлива якість, а не кількість, і чому просто «читати» недостатньо, щоб домогтися успіху. Безліч видавництв по бізнесу ви знайдете за цим посиланням книги про бізнес в електронному вигляді. Вони допоможуть вам відкрити свою справу та стати успішною людиною.

По-справжньому хороших книг дуже мало, і вони безцінні
Є два типи “хороших книг”, і обидва вони зустрічаються дуже рідко.

Перший тип-зміст. У книзі містяться безцінні думки. Стиль їх написання повинен бути хороший лише настільки, щоб ви могли зрозуміти ці думки.
Другий тип-стиль. Зміст не так вже й важливо, тому що книга написана настільки витончено і винахідливо, що мало не співає вам.
Варто сказати, що є книги, що поєднують в собі обидві риси, але вони зустрічаються ще рідше і взагалі дорогоцінні.

Набагато частіше нам доводиться вибирати щось одне. Особисто я віддаю перевагу перший тип книг-все-таки я читаю не для того, щоб зачаровуватися.

Незалежно від того, що виберете ви, дійсно гідні книги потрібно любити і берегти.

Мінус: занадто багато сміття
Найменше я люблю книги, які називаю “марними книгами про бізнес « – відірвана від реальності балаканина людей, які самі ніколи не займалися справою, не рахуючи наукових або» консультативних” позицій. Ці професори, засновники “аналітичних центрів«, керівники» організацій «роблять бізнес на тому, що збирають записи інших людей, зайнятих реальною справою, і видають за власну»експертизу”. Точно так же який-небудь антрополог може міркувати про» життя в Конго «тільки тому, що бував там один раз і тепер»знає про це все”.

Іншими словами, велика частина книг, які продаються в аеропортах.

Мені довелося прочитати прикро багато таких книг, перш ніж я назавжди їх прокляла, як ніби позбулася коханця-базіка, який обіцяв дістати з неба зірку, а на ділі залишав тільки брудний посуд в раковині.

Звичайно, непотрібні книги про бізнес – не найгірший тип книг. Ще гірше книги, написані людьми, які взагалі не розбираються в темі, ті, які погані за обома статтями – і в плані форми, і в плані змісту. Особливо актуально це стає зараз, тому що планка входу в літературу стає все нижче. Будьте обережні, друзі.

Якщо не бути обережним, читання швидко перетвориться на ще один вид споживання і прокрастинації
Ніхто не сперечається з усіма дослідженнями про те, що читання робить нас розумнішими. І про те, що всі успішні люди багато читають.

Але багато людей, які тільки намагаються бути успішними – і може бути, навіть заробляють на тому, що вчать інших робити це ж – пропагують читання тільки тому, що десь почули, що це круто.

Якщо ваша мета-самоосвіта, шукайте відповідей на конкретні питання
Книги-відмінне джерело відповідей на будь-які питання, будь то Психологічна допомога (особливо після емоційної травми) або інженерний Довідник з моделями і формулами.

Контекст і час важливіше всього іншого
Буває, що вам подобається та чи інша книга, але ми «поки ще не готові до такого». Один раз я взяла почитати у хлопця “нудоту” Сартра, але він попередив мене, що «можливо, я зараз не у відповідному стані для цього». Він виявився прав. Я не дочитала. Може бути, коли-небудь я зможу усвідомити цю книгу, але в той раз я виявилася не готова.

Те ж саме відноситься і до філософії в цілому. Коли я вперше спробувала доторкнутися до цієї теми в свої 20 з невеликим, то здавалося, ніби я виявилася втягнута в запеклі дебати з гучними словами, але абсолютно без контексту. Філософія – не та наука, яка великодушно почекає, поки ви розберетеся у всіх її перипетіях.

Але через кілька років я знову повернулася до філософії. Тільки в цей раз я вже шукала відповіді на конкретні питання, і друге знайомство виявилося набагато плідніше.

Якими б не були ваші переконання, ви завжди знайдете письменника, який буде з вами згоден. Є письменниці-феміністки, письменниці-мужененависники і ті письменниці, які використовують гучні слова на кшталт «сильні жінки», але тут же вчать, як найлегше «завоювати чоловіка».

Ви натрапите на письменників-сексистів, злих, неадекватних і депресивних авторів – будь-яких, яких тільки можете уявити. Так що якщо ваша мета-отримати підтвердження ваших поглядів і підняти собі настрій, проблем не буде.

Однак це не робить будь-яку думку-в тому числі, ваше-вірним. Під час читання не можна про це забувати, особливо якщо ви шукаєте «відповідей на питання», але в глибині душі знаєте, які відповіді хочете отримати.

У той же час потрібно пам’ятати, що будь – який текст-всього лише точка зору конкретної людини. Це тільки отриманий ними досвід (або, в гіршому випадку, те, що вони намагаються видати за свій досвід).

Незважаючи на все це, читання-це дорога, яку ми долаємо поодинці
Те, що викличе подив у однієї людини, може врятувати життя іншого.

Частково причина в наших цінностях, особистості та індивідуальності. Частково справа в контексті і місці, якого ми досягли на життєвому шляху.

Читання може бути приємним способом забутися, якщо вам це потрібно. Воно також може робити нас розумнішими – але тільки якщо буде підтримувати, а не заважати нашому розвитку.