Для чого потрібні Промокоди Google Ads

7-14-2021

Що таке купон Google Ads – це спеціальний код, активація якого в Google Ads і виконання певних правил призводить до нарахування додаткового бонусу. Ці гроші рекламодавець може витратити на публікацію контекстних оголошень в Пошуку Google, на сторінках YouTube, Gmail і більше двох мільярдів майданчиків контекстно-Медійної мережі. Більш докладно дізнавайтеся за посиланням промокоди Google Ads.

Приклад промокодом Google Ads: 7m3xu-XKGHF-VT4Q реквізити купона:

  • термін дії. Це важливий параметр, так як промокод не можна продовжити або обміняти на Новий, його треба встигнути використовувати; сума, яку треба витратити на рекламу, перш ніж ви отримаєте бонус;
  • сума, яку отримає рекламодавець в якості подарунка від Google;
  • країна, для якої випущений купон;
  • валюта промокоду. Купони використовуються для заохочення нових рекламодавців. Промокод завжди має геоприв’язку і може бути активований тільки в тій країні і валюті, для яких випущений.

Промокоди Google Ads допомагають знизити головну статтю витрат арбітражника-оплату реклами. Це вигідно: наприклад, ви поповнюєте баланс на 500 гривнів і отримуєте додатково 1500 гривнів, які можна витратити на покупку трафіку в одному з найякісніших джерел. Традиційний шлях поширення купонів-розсилка користувачам систем AdSense або веб-статистики Google Analytics. Але так можна отримати один-два промокодом. Якщо ви хочете використовувати купони Google Ads регулярно, їх доведеться купувати.

.