Доставка продуктів

6-12-2020

Від якості раціону безпосередньо залежить хороше самопочуття і запас енергії. Саме тому рекомендується вибирати натуральні продукти харчування і чисту воду. Компанія “Вкусдоставка” пропонує оперативну доставку свіжої води і якісних продуктів додому або в офіс в і області. Маєте обмаль часу – рекомендуємо звернутися за посиланням купить корнеплоды с доставкой, та замовити продукти з доставкою додому.

Хто може скористатися нашими послугами
Звичні походи за їжею в супермаркет або продуктовий магазин не завжди зручні і приємні. Насичений темп життя просто не залишає часу на вдумливі прогулянки між стелажами в пошуках правильних елементів раціону. Скориставшись послугами нашої компанії, ви можете наповнити свій холодильник на певний період (наприклад, на тиждень) і не переживати через брак води або їжі. Причини для замовлення такої послуги можуть бути найрізноманітнішими:

необхідність створити оптимальні умови для співробітників свого офісу;
брак часу для того, щоб купити продукти самостійно;
намічається свято або вечірка, що вимагають серйозної підготовки.
Гарантія якості
Щоб продукти принесли користь, вони повинні бути виготовлені відповідно до певних норм. Вся продукція, представлена в нашому каталозі, відповідає стандартам якості і має сертифікати. Для цього ми працюємо з перевіреними постачальниками. Питна вода привозиться з джерел, віддалених від промислових об’єктів. Завдяки цьому вона відрізняється кришталевою чистотою і свіжістю. Разом з тим ми не допускаємо завищення цін на наші товари, завдяки чому вони доступні для широкого кола споживачів.

Переваги співпраці з компанією “Вкусдоставка”
Замовити товари в нашому інтернет-магазині продуктів не тільки просто, але і вигідно. Перш за все, ви економите особистий час. По-друге, наші послуги коштують недорого і не створять проблем для сімейного бюджету. По-третє, у нас діє швидка система доставки товарів клієнтам. В середньому на те, щоб доставити продукти, йде кілька годин.

Як оформити замовлення
Купівля продуктів з каталогу може здійснюватися в онлайн-режимі. Для цього необхідно вибрати потрібні товари і додати їх в «кошик». Після формування списку залишиться лише заповнити форму замовлення з контактними даними. Наш інтернет-магазин здійснює доставку як в межах міста Санкт-Петербург, так і по території області. Мінімальна кількість позицій для оформлення безкоштовної доставки вказано у відповідному розділі сайту. Для отримання детальної інформації та консультацій звертайтеся до наших менеджерів.