Оренда віртуального сервера

9-10-2021

Оренда віртуального сервера-затребувана послуга серед власників сайтів, онлайн-магазинів і самого різного бізнесу в глобальній мережі інтернет. Компанія Besthosting пропонує технологію на основі віддалених vds/vps-серверів. Користувач самостійно вибирає необхідний обсяг ресурсів: потужність процесора, простір на диску і обсяг оперативної пам’яті. Більш докладно дізнавайтеся за посиланням vps украина.

Особливості хмарних серверів

Часто приватний сервер vps порівнюють з виділеним сервером vds, але насправді це далеко не так. При детальному розборі легко знайти відмінності: vps реалізується на рівні ос, а vds-за допомогою апаратної візуалізації. Як правило, хмарний vps / vds server вибирають, коли не вистачає резервів звичайного хостингу. Наприклад, ви помітили, що зростає час завантаження сторінок або інтернет-майданчик часто недоступна. Причина таких проблем полягає в тому, що необхідна високопродуктивна система, звичайний хостинг не справляється з навантаженням.

Наша компанія пропонує орендувати vps / vds server на найвигідніших умовах. Обладнання, встановлене в сертифікованому дата-центрі, емулює роботу фізичної машини. Віддалений сервер vds / vps дозволяє клієнту самостійно видаляти, змінювати і додавати бібліотеки, а також здійснювати настройку прикладного пз. Наші співробітники оперативно перенесуть ваші проекти від іншого провайдера і проконсультують з адміністрування віртуальної машини.

На відміну від звичайного хостингу кожен сервер отримує персональну ip-адресу, а значить ніхто не вплине на його безпеку. При реєстрації клієнт отримує root-доступ до системи, що дозволяє йому вносити зміни в програмне забезпечення. Наприклад, можна встановити на server debian, 1с-bitrix і пр.

Сьогодні набагато вигідніше орендувати віддалений vds / vps server, ніж купувати і обслуговувати спецобладнання. Відразу після оплати даної послуги ви отримуєте потужну віртуальну машину для реалізації ваших завдань. При необхідності можна збільшити ресурси за рахунок додавання простору на диску, збільшення озу та інших параметрів. Змінивши тариф на більш дорогий, можна істотно розширити використовувані ресурси.

Переваги оренди віддаленого сервера

Віддалений vds / vps server є надійним і відокремленим середовищем. Серед головних плюсів його використання варто виділити наступні:

Безкоштовне перенесення. Фахівці компанії дбайливо і оперативно перенесуть сайт з іншого хостингу.

Відмовостійкість. Компанія використовує надійне серверне обладнання.

Надійний захист даних. Тільки користувач матиме доступ до vds / vps.

Kvm-віртуалізація. Надійна система віртуалізації і гарантовані ресурси.

Моментальний старт. Від вибору віртуального сервера до початку роботи-всього 5 хвилин.

Сучасне серверне обладнання. Пристрої з потужними процесорами, швидкою ddr4 пам’яттю і резервуванням.

Зручна панель управління. Створена для комфортного управління вашим vds/vps.

Оренда хмарного сервера vps / vds в компанії – надійне і відмовостійке рішення, яке часто вибирається під більш вимогливі до ресурсів проекти. У порівнянні зі звичайними послугами хостингу віртуальний виділений сервер надає права самостійного адміністрування.

Скориставшись цією послугою, ви можете створювати або змінювати версії системних бібліотек, додавати або редагувати будь-які файли, а також встановлювати власні програми. Абонентська плата не залежить від кількості інтернет-майданчиків, розміщених на віртуальному сервері. Оплата проводиться лише за реальне споживання. Це дозволяє більш гнучко налаштовувати систему, що особливо важливо для організацій, що залежать від обсягу проектів, сезону та інших факторів.

Віддалені сервери знаходяться в дата-центрі, який забезпечує всі умови для стабільної роботи обладнання. Щоб уникнути перебоїв всі системи ізольовані один від одного. Це відмінний вихід для користувачів, що приділяють особливу увагу безпеці персональної та корпоративної інформації.

Скільки коштує оренда віддаленого сервера?

Вартість даної послуги в москві залежить від складності завдань, які ставить перед нами клієнт. При необхідності можна легко змінити тариф. Наші послуги оплачуються за фактом використовуваних потужностей. Ціна послуг включає в себе:

Вартість оренди хмарного сервера залежить від обраного тарифного плану. Користувач отримує готову інфраструктуру, яка нічим не відрізняється від власного .

Чому варто взяти в оренду сервер в Besthosting

Сучасний фізичний сервер повинен постійно піддаватися апгрейду, що дозволить забезпечити необхідну продуктивність. Звернувшись в нашу компанію і орендувавши хмарний сервер vds / vps, ви отримуєте високоефективний продукт, який витримує будь-які навантаження без втрати швидкості. Ми надаємо високотехнологічні системи з високою відмовостійкістю і продуктивністю.

Дана послуга особливо актуальна для тих, хто не бажає піклуватися про техобслуговуванні фізичного сервера та інших додаткових витратах.

Однак головні переваги звернення до нас полягають в наступному:

Безпека даних. Ваші особисті дані під надійним захистом і зберігаються в сучасних дата-центрах. Щотижневе резервне копіювання забезпечить повне збереження ваших даних.

Якість. Професіоналізм наших співробітників і сучасне високотехнологічне обладнання дозволяють надавати послуги високої якості.

Швидкість. Оновлюване пз і сучасні віртуальні сервери роблять роботу сайтів більш швидкою.

Грамотна техпідтримка. Ми працюємо для вас без перерв і вихідних. Фахівці з великим досвідом допоможуть успішно вирішити будь-які завдання, які ви поставите перед ними.

Розумна цінова політика. Велика різноманітність тарифних планів дозволить вибрати оптимальний варіант конкретно під ваші потреби. Якщо раптом будь-які опції не будуть використовуються, наші фахівці повідомлять вам про це, що дозволить заощадити.

1 замовити послугу оренди віддаленого приватного сервера можна в компанії Besthosting. Ми допоможемо визначитися з відповідними ресурсами, відповідно до ваших завдань і цілей бізнесу. При необхідності наші фахівці візьмуть на себе повний супровід всіх it-процесів на віртуальному інтернет-майданчику. Приєднуйтесь до нас для надійної роботи ваших успішних проектів. Залиште заявку, а всім іншим займуться наші фахівці.