Профілі з пінопласту, що захищають вантаж

7-22-2021

Транспортування вантажів потрібно проводити дуже обережно, адже в процесі вони можуть постраждати від різних:

  • механічних впливів (вібрацій, поштовхів, ударів);
  • біологічних факторів (комах, мікробів, гризунів);
  • кліматичних впливів (перепадів температури, атмосферних опадів, сонячних променів, підвищеної вологості).

Захист вантажу від пошкоджень покликані забезпечувати акуратна робота вантажників і водіїв вантажівок, а також пакувальні тари. Але іноді цього виявляється недостатньо, тому доцільно використовувати різні захисні матеріали. Більш докладно дізнавайтеся за посиланням https://jdis.co/profili-iz-penoplasta-zashtishtayushtie-gruz.html

Упаковка из пенопласта: уголки, профиля, ложементы|INT-DECO

При транспортуванні вантажів поряд з упаковками використовуються і різні захисні матеріали. Це може бути поліетиленова плівка, повітряно-бульбашкова плівка, поліуретан, гофрокартон, поліетилен та профілі з пенопласту.

Захисні профілі з гнучкого поліуретану володіють чудовими амортизуючими властивостями, завдяки яким їх найчастіше використовують для упаковки різного обладнання, в тому числі і електронного, а також інших крихких предметів.

Поряд з алюминированным картоном, сьогодні часто використовують і пінопластові куточки. Сфера їх застосування: захист предметів меблів, промислових деталей, побутової техніки, стекол від різних механічних пошкоджень. До того ж ці куточки сприяють і більш надійної фіксації предмета всередині упаковки. Пінопластові куточки надійно захищають краю предметів, не прилипають до них, стійкі до стиснення, легкі і при цьому відрізняються невисокою вартістю.

Захисні профілі з пвх (спіненого поліетилену) цінують за доступну вартість і зручність у використанні, адже його не потрібно додатково фіксувати. Їх використовують при упаковці різних крихких речей, меблів, дзеркал, побутової техніки, автомобільних запчастин і стекол.

Захисні профілі зі спіненого поліетилену характеристики мають різні, як, втім, і різні конфігурації, щільність і розміри.

Завдяки пористій структурі цей вид пакувального профілю здатний забезпечити максимальний захист вантажів від подряпин, протікань, забруднень, перепадів температури, мікробів, сонячних променів і випарів. Профіль щільно прилягає до країв, екологічно безпечний, добре витримує ударні навантаження і при цьому довговічний.

вибір конкретного захисного матеріалу для транспортування вантажів залежить від багатьох факторів. В першу чергу, це вид вантажу, його розміри і форми. У другу-відстань, на яку він буде перевозитися, і спосіб перевезення. Але, в будь-якому випадку, захист вантажу при транспортуванні гарантована тільки в разі використання якісних захисних матеріалів.