Що таке GPS трекер для авто?

8-6-2020

З кожним роком перевезення автомобільним транспортом стають все більш затребуваними в різних сферах виробництва і комерції. В умовах жорсткої конкуренції перевізники вдосконалюють робочі процеси, щоб пропонувати більш вигідні умови клієнту, розширювати клієнтську базу і отримувати прибуток. Одним із способів упорядкувати роботу транспорту і знизити витрати на його експлуатацію є супутникова система ГЛОНАСС, або вбудований GPS-трекер. Замовити такий пристрій можна за посиланням gps трекер

Для чого потрібен Комерційний GPS-трекер

Трекери GPS, будучи відносно новим девайсом, набули широкого поширення в різних сферах людського життя. Фактично це невеликий пристрій, який підключений до системи супутникового зв’язку. Передавач дуже точно транслює координати об’єкта і дозволяє в режимі реального часу відстежувати його маршрут. Прикладом найпростішого GPS-трекера, використовуваного в повсякденному житті, є дитячі смарт-годинник, призначені для відстеження місцезнаходження дитини поза домом і для зв’язку з ним.

Що означає GPS-трекер на автомобілі? Стосовно до автомобільного транспорту GPS-трекери виступають пристроєм безперебійного зв’язку з диспетчером навіть на тих ділянках шляху, де відсутній стільниковий зв’язок. Цей невеликий прилад призначений також для контролю перевезень, що дуже важливо для забезпечення якості доставки комерційних або цінних вантажів.

Цільова аудиторія для придбання та встановлення GPS-трекера-це:

Автобусні парки, що здійснюють міжміські та міжнародні перевезення;
комерційні організації, основною діяльністю яких є Вантажні перевезення;
володарі приватних автомобілів, що працюють у сфері автоперевезень;
виробничі підприємства, що мають власний парк транспортних засобів;
власники спеціалізованого транспорту, що працює на периферії (включаючи сільськогосподарські машини, кар’єрні самоскиди, Бульдозери, трактори та ін.).

Для чого потрібен GPS трекер для машини?
Скажемо відразу, що не існує однозначної відповіді на питання, який GPS трекер для авто краще – автономний або з підключенням до мережі. Однак незалежно від типу і моделі такі маячки будуть корисні в наступних випадках:

Якщо модель вашого автомобіля знаходиться в групі ризику, тобто, потрапляє в категорію транспортних засобів найбільш часто схильних до викрадення;

Ви є власником компанії, яка надає послуги з вантажоперевезень і Вам завжди необхідно мати доступ до інформації про місцезнаходження того чи іншого вантажу;

Ви маєте в своєму підпорядкуванні кілька машин або здаєте їх в оренду. Природно, що в даному випадку вам просто необхідний повний контроль над переміщенням транспортних засобів з метою отримання інформації про маршрут їх пересування або запобігання угону недобросовісним орендарем;

Ви володієте оптовою компанією і маєте великий штат співробітників відділу доставки, а також торгових представників;

Ви багато подорожуєте на автомобілі. В такому випадку, Ваші близькі завжди будуть знати, де ви знаходитесь, і зможуть вам допомогти в разі виникнення екстреної ситуації.

У яких сферах використовується?
Використання GPS трекерів для авто доцільно в тих сферах діяльності, де при наданні послуг задіяний великий автопарк. Це обумовлено тим, що такі маячки дозволяють максимально оптимізувати логістичні процеси в компанії і, відповідно, знизити витрати на паливо і технічне обслуговування транспортних засобів.

Як правило, даний тип пристроїв найбільш затребуваний в наступних сферах:

У комунальному господарстві – для моніторингу переміщення спецтехніки та міського громадського транспорту;

У великих логістичних підприємствах і службах таксі;

У компаніях, які спеціалізуються на здачі автомобілів в оренду;

В аграрному секторі та службах кур’єрської доставки.

Це лише не повний перелік галузей, де використання GPS трекерів допоможе не тільки виявити нечистих на руку водіїв, але і дозволить знизити витрати на обслуговування автопарку.

Як бачите, GPS трекер для авто – це не просто дорога іграшка, а життєва необхідність. І не варто лякатися подібних пристроїв. Ми впевнені, що завдяки даній статті ви отримали всю необхідну інформацію про маячках для машин і у вас не виникне труднощів з їх налаштуванням і установкою.