Що значить позики до зарплати

8-20-2021
Короткострокова і довгострокова позика - в чому різниця і що краще? — CCLOAN

Позики до зарплати (або PDL, англ. pay day loans) – це продукти, які оформляються мікрофінансовими організаціями фізичним особам на короткий період часу-як правило, два – три тижні, іноді місяць-і на невелику суму: до 5-10 тисячі гривнів. У разі потреби звертайтеся за посиланням гроші до зарплати та обирайте свого кредитора.

Дані фінансові продукти-це кошти, які можна отримати просто і швидко. Процентна ставка по ним встановлюється в залежності від категорії клієнта: чим більше позик успішно погашено, тим вигідніші умови вам будуть запропоновані.

Як оформити дану позику?
Забезпечення та підтвердження доходу при отриманні мікрокредиту не потрібно. Для його оформлення необхідно пред’явити тільки паспорт. Крім того, гроші видаються в стислі терміни, за кілька хвилин. Багато мікрофінансових організацій приймають заявки в режимі онлайн, дозволяючи заощадити час на відвідування офісу компанії.
Наприклад, МФК» Швидкогроші ” видає кредит на суму від 1 тис. до 20 тис. гривнів на термін від 3 до 70 днів. Повна вартість позики завжди вказується на першій сторінці договору з клієнтом.

Як отримати гроші?
Найбільшою популярністю сьогодні користуються позики, що видаються онлайн на карту клієнта. Їх відрізняють невеликі суми ( в середньому до 5 тис. гривнів), швидкість ( до 1 робочого дня, частіше – пара годин після оформлення клієнтів онлайн заявки), а також зручність отримання грошових коштів. У більшості випадків клієнту просто потрібно вказати номер своєї діючої банківської карти, на яку після успішного схвалення заявки співробітником МФО будуть переведені гроші. Як правило, для погашення заборгованості, оформленої онлайн, більшість компаній пропонують внести платіж за допомогою банківської карти в особистому кабінеті на сайті МФО або ж здійснити переказ з рахунку карти у відділенні банку. При цьому, на відміну від ряду інших способів погашення позик (платіжні термінали, грошові перекази та ін.) платіж з використанням онлайн сервісу на сайті МФО зазвичай відбувається без додаткових комісій.
До швидких позик частіше вдаються громадяни, які не мають можливості взяти кредит в банку. Наприклад, у разі затримки виплати заробітної плати, нестачі грошових коштів при купівлі товарів першої необхідності, незапланованої і невідкладної витрати і т. п.

На ринку позики до зарплати становлять 35% від загального розміру портфеля мікрофінансових організацій.

Якщо вам необхідно терміново отримати грошові кошти в Києві або будь-якому іншому місті України, скористайтеся каталогом мікропозик на порталі https://pozika.club/ . Він містить актуальну інформацію про мінімальну і максимальну ставку в день, термін, можливу суму, порядок видачі та погашення боргу по кожному продукту, що дозволить вам швидко підібрати відповідний Вам мікропозик.

Терміново взяти гроші з pozika.club легко!