Трансмісійні олії FUCHS TITAN

2-9-2021
Сучасне виробниче обладнання, якісна сировина, і кваліфіковані фахівці підприємства» Фукс ” дозволяють отримати якісну продукцію, яка повністю задовольнить очікування споживача товару. Особливість підприємства полягає і в швидкості доставки, адже як показує практика, швидкість і якість – це Сумісні якості виробленого товару. Заводом виробляються: трансмісійне масло Fuchs Titan ATF 3292 (Розливне) Придбати такі олії ви зможете за посиланням https://expert.com.ua/137210-predprazdnichnaya-podrabotka-dlya-kazhdogo.html
Fuchs Titan ATF 3292-це робоча рідина вищої якості для автоматичних коробок передач легкових автомобілів і легких позашляховиків (SUV).

Перевага:
Містить розроблену інженерами Fuchs ефективну композицію протизносних присадок і модифікаторів тертя, що дозволяють виконати специфічні вимоги виробника коробки до характеристик перемикання.
Ретельно підібрані базові масла і композиція присадок дозволяють зберегти задані фрикційні характеристики і м’яке точне перемикання протягом усього міжсервісного інтервалу.
Масла, які призначені для змащення амортизації при змішуванні з пакетом присадок, можуть додаватися в робочі механізми нагрітих установок змішувачів. Вироблені масла регулярно тестуються, розробляються нові склади, що підвищують терміни експлуатації транспортних засобів.

Для випробування використовується найсучасніше обладнання. Щоб уникнути передчасної відмови амортизаційного пристрою при витоку масла або зносу деталей, слід забезпечити зниження тертя, оптимізувати якісні функціональні характеристики, перевірити сумісність з ущільнювачами, що забезпечують захист на знос і необхідний рівень опору матеріалів. Новий завод не тільки є ефективним продуктивним комплексом в економічному плані, але і може генерувати резервні потужності, що відіграє велику роль для безпеки навколишнього середовища.

Компанія піклується про своїх клієнтів, тому нами складений повний каталог продукції FUCHS. Відомо, не кожен власник автомобіля зможе відразу підібрати потрібне моторне масло. Так як кожне Легкове авто або транспортний засіб має індивідуальний експлуатаційний термін, кількість відпрацьованих мотогодин. Тому для коректного вибору мастила, компанією була розроблена ціла система підбору продукції, яка повністю підійде для вашого автомобіля. За допомогою методики можна визначити необхідну частоту зміни масла, експлуатаційний режим авто, і інші особливості, які дозволять зберегти на довгі місяці всі деталі, зберігши їх від зносу. Всі встановлені особливості дозволяють придбати потрібне масло для мотора швидко з урахуванням прийнятної ціни і зручної системи підбору.