Як обрати найкращу запальничку

5-9-2021

Оскільки мова піде про різноманітність зіпповского вогняного асортименту, то перш, ніж шукати відповідь як відрізнити ZIPPO оригінал, слід точно зрозуміти, яка саме модель необхідна. Зверніться за посиланням zippo зажигалка купить та оберіть оригінальну запальничку від Zippo. Купувати Зіппо потрібно з розумом, адже в силу своєї довговічності цей аксесуар буде з власником довгі роки.

Класифікація лінійки Zippo


Вся продукція торгової марки» Зіппо ” хороша, але крім надійності хочеться ще й естетику – дизайн, Колір, гравіювання і навіть розмір.

Види запальничок за формою і розміром корпусу:

  • Класика-незалежно від матеріалу виготовлення відповідають суворим стандартам-прямокутник з параметрами 56х36х12 мм.
  • Zippo Slim-серія з більш вузьким і високим корпусом. В цілому, дизайн і технічна частина аналогічні традиційним моделям.
  • Armor-серія відрізняється від класики на 1 мм по кожному параметру (Розміри корпусу), хоча візуально це майже непомітно.
  • Zippo Blu-витягнута, витончена форма за рахунок оригінально оформленої кришки, де Плавні хвилясті лінії пом’якшують кути і» облагороджують ” виріб. Є паливний індикатор на боковині.
  • Виробник надає можливість споживачеві купити запальничку Zippo не тільки для активного користування, але і в якості колекційного виробу або розкішного подарунка. Тому доказ різноманітність матеріалу виготовлення корпусу:

Мідь, Сплави – «кресало ” має насичений мідний відтінок з червонуватим відливом. Хороший варіант для постійної експлуатації.
Олово, Сплави-виріб приємного золотистого відтінку з претензією на благородне походження. Дуже вдалий варіант для щоденного використання.
Хромонікелевий сплав-класика жанру, хижий сталевий відтінок, вибір справжніх ковбоїв і впевнених у собі джентльменів.
Срібло-застосовується в чистому вигляді, без добавок. Полірована обробка поверхні (виняток серія Brushed з фактурною площиною корпусу). Ідеальний варіант подарунка або колекційного експоната.
Золото-розкішна лінійка невинно гладких запальничок, де в якості обробки тільки полірування. Ніщо не повинно затьмарювати вишукану пишність металу.
Для любителів трубок створена спеціальна серія бензиново-трубкових запальничок з особливою конструкцією для зручного прикурювання. Шикарний зразок в стійкому матовому чорному кольорі з малюнком трубки в лівому нижньому кутку.

Тематика, кольори та інші нюанси


Тим, хто хоче виділитися або підкреслити свої інтереси, слід купити zippo з тематичним оформленням:

Спорт.
Музика.
Тварина.
Риболовля.
Фантастика і величезна кількість інших тем, оцінити різноманітність яких можна тільки подивившись каталог.
Колірна палітра дозволяє підібрати аксесуар хоч під улюблену бейсболку, хоч під офісний піджак, хоч під відтінок бантика собачки дружини. Не хочеться грати з кольором? Можна віддати перевагу гравіруванню або інкрустації – такі моделі виглядають дорожче, суворіше і стильніше.

Купувати оригінальну Зіппо в Москві краще в спеціалізованому магазині, так можна мінімізувати ризик нарватися на фейк. І пам’ятайте, в справжніх Zippo на логотипі буква ” I ” виконана у вигляді полум’я, а всі інші ознаки оригінальності вам розповість продавець-консультант або стаття на сайті магазину.

Ціна запальнички ZIPPO


Якщо говорити начистоту, то запальничка «Зіппо» в якості джерела вогню не найголовніша (і не єдина) причина її покупки. Брендовий аксесуар-це імідж власника, його статус в суспільстві і як будь-який іміджевої речі, ціна запальнички Zippo апріорі не може бути з розряду дешевих. Можна, звичайно, купити підробку культового продукту, але про яку успішність може говорити людина, яка купує китайську фейкову дрібничку?

Враховуючи, що весь світовий ринок постачає легендарною продукцією всього один завод-виробник В Бредфорте (Пенсильванія, США), то неважко здогадатися, що:

Відсутність конкурентів (справжніх).
Неослабний попит.
Єдине виробництво.
Якість, що не має аналогів, досить сильно впливають на вартість фірмових виробів.
Це не кажучи про те, що ціна запальничок «Зіппо» в оригіналі формується від основних параметрів:

Матеріалу виготовлення.
Наявності гравіювання.
Типу нанесення покриття.
Тематика.
Раритетність.
Категорії пального палива (бензин, бутан).
Лімітованості серії та інших факторів.
І, звичайно ж, від курсу долара, який змінюється постійно і іноді досить відчутно не в меншу сторону. Адже виробник встановлює вартість виробів у валюті своєї країни, і економічні катаклізми держав-дистриб’юторів його хвилюють мало.