Як отримати кредит під заставу нерухомості

10-6-2020

Кредит під заставу квартири – Найдешевший з усіх банківських позик. Якщо у клієнта є можливість надати заставне забезпечення банку, йому краще скористатися саме цим видом продукту. Отримати такий кредит можна за посиланням кредит под залог квартиры.

Для фізичних осіб існує два основних заставних продукту: кредит під заставу нерухомості (квартири, будинки, земельної ділянки) і кредит під заставу рухомого майна (наприклад, автомобіля). Дешевшим, звичайно, є перший.

Ставка за позикою під заставу нерухомості дійсно дуже низька в порівнянні зі ставкою за нецільовим незабезпеченим кредитом. Але це не єдина перевага кредитної позики під заставу квартири (будинку, ділянки і т.д.). Для багатьох клієнтів не менш важливими, ніж ставка, параметрами продукту виступають сума і термін кредитування: за позиками під заставу банки готові надавати набагато більші суми і на тривалий термін.

Позичальникові, який планує оформити такий кредит, потрібно звернути увагу на можливі додаткові витрати. Перш за все, це плата за послугу майнового страхування – воно, як правило, потрібно при заставному кредитуванні. По-друге, може знадобитися оцінка самого предмета застави, комісія за неї теж ляже на плечі позичальника.

Кредит під заставу нерухомості, як правило, видається позичальникам у віці від 21 року до 75 років, хоча деякі банки можуть пред’являти більш суворі вимоги. Крім того, обов’язкова наявність постійної реєстрації на території держави, а також необхідний певний стаж на останньому місці роботи, який зазвичай становить не менше шести місяців.

Список документів при оформленні позики під нерухомість стандартний. Це паспорт, документи по наданій заставі і документи, що підтверджують дохід і зайнятість. Останні можуть відрізнятися в залежності від вимог конкретного банку. В деякі кредитні організації потрібно підготувати довідку за формою 2-ПДФО, в інші можна надати довідку за формою банку або у вільній формі. Подробиці можна дізнатися, заглянувши на сторінку продукту.

Подати заявку на отримання кредиту під заставу нерухомості ви можете на цій сторінці https://moneyinkh.com/