Як правильно підібрати кімоно

3-25-2021

Неправильний вибір екіпіровки веде до травм і небажаних наслідків! Ось чому необхідно правильно підібрати кімоно для дзюдо!

Кімоно-традиційний одяг Японії. Воно вважається національним японським костюмом. Поступово це вбрання еволюціонувало в одяг для бойових мистецтв “доги”: карате, дзюдо, айкідо. Правильна назва кімоно для дзюдо «»Дзюдоги”. Підібрати кімоно можна за посиланням на сайті https://smai.com.ua/%D0%BA%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D0%BE великий вибір та помірні ціни.

Щоб зручно брати захвати кімоно для занять дзюдо відрізняється щільністю і кроєм матеріалу. Спочатку дзюдоги були тільки білого кольору. Щоб розрізняти борців, поверх поясів зав’язувалися червоні і білі стрічки. З внесенням дзюдо в список спортивних дисциплін кімоно стало ще й синього кольору.

Дзюдоги складається:

• » Уваги ” – куртка. Вона повинна покривати стегна і досягати кистей при опущених уздовж тулуба руках. Ліве поло куртки має вільно заорюватися на праве не менше ніж на 20 см.щодо нижньої частини грудей.
• “Дзюбон” – штани. Довжина повинна доходити до гомілковостопного суглоба.
• “Обі” – пояс. Ширина 4-5 см. дізнайтеся також, як зав’язати пояс на кімоно для дзюдо
На що звернути увагу при виборі кімоно?
Щоб визначити розмір кімоно для дзюдо подивіться бирку. На ній вказано цей параметр і рекомендації по догляду та пранні. При першому пранні кімоно сідає на 5%. Це приблизно 5 см. Якщо у дитини зростання 140 см., то кімоно потрібно брати на зростання 145 см. дорослим до свого зростання варто додати 10 см.

Якщо дзюдоги неправильно прати воно буде сідати при кожному пранні.

Кімоно з 100% бавовни без додавання синтетики практично не сідає. Його можна брати на свій розмір і не переживати, що воно сяде.

Кімоно для змагань володіє щільністю 650-750 г / м2, зшите за стандартом Міжнародної федерації дзюдо. Дзюдоги з щільністю 350 г/м2 підійде для тренувань.

Нашивка Міжнародної федерації необхідна тільки для виступів на міжнародному рівні. Ціна на таке кімоно буде дорожче.

Де купити кімоно для дзюдо?


Вибір і покупка кімоно не зовсім легка справа для новачка, адже існує безліч розмірів, складів тканин і різновидів екіпіровки. Кімоно для дзюдо купити в Гомелі можна, звернувшись в наш клуб Прайд. Ми допоможемо з вибором розміру та інших параметрів

Біле або синє кімоно?


Біле дзюдоги вважається традиційним і вітається, як данина історії Японії. Різниці між білим і синім немає. Але ціна на синє вище. При шиття виробники спочатку відбілюють тканину, а потім фарбують її в синій колір. Це не впливає на якість дзюдоги. Вам вирішувати яке кімоно купити.

Як правильно підібрати дитині кімоно ?

  1. Визначте точний зріст малюка і візьміть дзюдоги на 5-10 см. більше.
  2. Діти не володіють величезною фізичною силою, тому можна купити тренувальне кімоно, яке менш щільне і дешевше за вартістю.
  3. Купуйте екіпіровку відомих виробників: SFJAM Noris, Adidas, Firuz, Green Hill, Mizuno.
    Дотримуючись цих порад, ви знизите ризик помилитися при виборі кімоно. Спортивних успіхів і високих досягнень!