Вибір сумки для ноутбука

10-30-2021
Як вибрати рюкзак для ноутбука | Яку шкіряну сумку для ноутбука краще  вибрати | hotline.ua

Сумку для ноутбука слід вибирати, грунтуючись на розмірах матриці ноутбука, розмір якого вимірюється в дюймах. Існують різні моделі сумок, що відповідають розмірам до 17 дюймів, до 15 – 15,4 дюймів, а іноді пишеться до 16, до 14 дюймів, до 13 дюймів. В даний час з’явилися сумки для ноутбуків до 19 дюймів. Ноутбук повинен розміщуватися вільно всередині сумки, однак при цьому він не повинен бовтатися. Більшість сумок може бути додатково оснащено ременем підтримки, який повинен щільно прилягати до ноутбука, підтягуючись під його розмір. Шукаєте сумку для ноутбука – зверніться за посиланням Купити сумку Київ.

Повинен враховуватися той момент, що ноутбуки з однаковою матрицею деяких виробників можуть володіти додатковими виступами, наприклад, акумуляторними батареями підвищеної ємності, що відрізняються між собою за розміром і виступаючими за корпус ноутбука. У подібних ситуаціях рекомендується уточнити внутрішній розмір сумки для ноутбуків.

Габарити сумки

Сумка для Ноутбука 15.6 Дюймов — в Категории "Сумки и Рюкзаки для Ноутбуков"  на Bigl.ua (1209104201)

Головним відділенням вважається внутрішній розмір сумки для ноутбука. Як правило, подібне відділення робиться з запасом по довжині. Це необхідно для того, щоб поруч з ноутбуком в одній площині міг бути розміщений блок живлення. Отже, в сумці, призначеної для ноутбука до 14 дюймів, може бути розміщений 15-дюймовий ноутбук, проте блок живлення потрібно буде прибрати в інше місце.

Товщина сумки

Сумки-чохли є найтоншими. Як правило, сумка для ноутбука оснащена основним відділенням для ноутбука і накладною кишенею, в якому розміщуються письмове приладдя, cd-диски і комп’ютерна мишка. Додатково може бути невеликий відсік, розрахований для паперів. Багато інших допоміжних відділень сприяють збільшенню товщини сумки, і одночасно з цим дають можливість експлуатувати сумку в якості мобільного офісу або у відрядженнях. Від кількості функціональних можливостей, які здійснює сумка, залежить її вага. Вибираючи сумку, потрібно враховувати те, що сумок з вагою менше кілограма вкрай мало. Як правило, це папки або чохли.

За способом носіння

Найчастіше сумки для ноутбуків носяться “через плече” або оснащені довгими ручками, особливо жіночі сумки. Крім цього, можуть бути портфелі для ноутбуків, різні чохли, рюкзаки, сумки на коліщатках. Сумки-рюкзаки дозволяють носити ноутбук трьома різними способами.

Захисні властивості сумки

Сумки для ноутбука мають різні захисні властивості.

1. У деяких сумках для захисту ноутбука від бічних ударів використовуються спеціальні технології, наприклад: повітряний пакет.

2. Для захисту ноутбука від води такі матеріали, як поліестер і нейлон просочуються спеціальним водостійким розчином. Сумки з інших матеріалів забезпечують досить хороший захист від дощу.

3. Для того щоб відділення для ноутбука було захищене, як правило, воно зміцнюється за допомогою м’якого поролонового каркаса, або м’яких амортизуючих стінок. Крім того, можливий допоміжний захист у вигляді вставки жорсткого армованого каркаса. Істотне обважнення сумки для ноутбука є єдиним недоліком армованої вставки.

4. Металева фурнітура володіє найбільшою міцністю, хоча більшість відомих європейських виробників зараз застосовують особопрочние види пластика, які володіють більшою легкістю і при цьому можуть витримувати не менше навантаження.

5. Армування застосовується виключно в нейлонових сумках, які додатково прошиваються міцними металевими або іншими нитками.

6. Шви для сумок з поліестеру або нейлону завжди повинні бути акуратними і рівними.

7. До захисних властивостей сумок з деяких видів поліестеру і нейлону відноситься щільність. Як правило, сумки для ноутбуків мають щільність від 400 до 1000 деньє, причому потрібно враховувати той факт, що чим більше щільність вироби, тим більшою міцністю воно володіє.

Різновид сумок

Сумка для ноутбука: як вибрати найбільш підходящу модель

Сумки для ноутбуків зазвичай оснащуються декількома кишенями з різним функціональним призначенням. Виробники випускають сучасні жіночі сумки для ноутбуків.

1.у сумці неодмінно має бути відділення для паперів. Може бути додаткове відділення для принтера, відділення-органайзер і кишеня для мобільного телефону. Крім того, можлива “книжкова” і верхня завантаженняНоутбука.

Портфелі

Портфелі забезпечують надійний захист для ноутбука, функціональність, класичний діловий стиль.

Рюкзаки

Рюкзаки для ноутбуків дозволяють залишати руки вільними. Це дуже зручний варіант для тих, кому доводиться часто переносити важкий ноутбук. Існують ущільнені, широкі і тонкі рюкзаки, в кожному з яких є спеціальне відділення для ноутбука. Деякі виробники випускають моделі сумки-рюкзака, що передбачають потрійний спосіб носіння.

Кейси

М’які стінки всередині і твердий корпус зовні забезпечать захист ноутбука майже від будь-яких зовнішніх впливів