Які цікаві місця можна відвідати у Дніпрі

3-25-2021

У місті є місця, які сповнені легендами, загадками й таємницями. Що може бути краще для прогулянки у романтичному настрої? У нашій сьогоднішній прогулянці — парк для бомонду, дивний будинок Блаватської, острів за чотири тисячі рублів, диявольський будинок, фонтан з амурами й останній з дерев’яних будинків Катеринослава. Обрати що цікавіше саме Вам допоможуть за посиланням https://tripvenue.com.ua/ukraine/dnipro/experiences отже вирушайте у цікаву подорож.

Парк Глоби має майже такий же вік, як і сам Дніпро. Ім’я отримав від людини, яка його заснував – Лазаря Глоби. На сьогоднішній день парк налічує 8000 дерев і більше 2000 чагарників. По території розміщено багато цікавих скульптур.
Проспект д. Яворницького (академічний театр російської драми ім. М. Горького, Дніпропетровський державний академічний театр опери та балету, Готель “Асторія”, Музей “Літературне Придніпров’я”, Пам’ятник о.Полю, Міський поштамт, будинок Губернатора, Національний банк, Готель “Україна”). Проспект імені Дмитра Яворницького-головна вулиця Дніпра у всіх сенсах.
Соборна площа (Історичний музей ім. Д. і. Яворницького, діорама” Битва за Дніпро”, Преображенський собор). Соборна площа-головне історичне місць Дніпра, яка гармонійно вписується в історико-архітектурний і парковий комплекс центральної частини міста.
Пішохідна екскурсія по набережній Дніпра, де ви також побачите Дніпропетровський цирк, Алею закоханих, Площу Героїв Майдану, Катеринославський бульвар, оглядовий майданчик у парку ім. Т. Г. Шевченко
Монастирський острів. Легендарний Монастирський острів-сама таємнича і романтична пам’ятка Дніпра. Належить садово-парковому комплексу парку імені Т. Г. Шевченка. Тут люблять відпочивати як городяни, так і туристи.